SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta firmy Cyber

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ziomus ja Ci tlumacze jakie sa fakty,
pochodzenie towaru to raz
a dwa dosc logiczne ze cala masa tabletki jest odpowiednio dlugo mieszana tak by powstal jednolity mix, gdyby bylo tak jak Ty mowisz to rownie dobrze mozna zakladac ze jedna tabletka ma 30mg a druga 0
grunt to fachowe wykonanie, aczkolwiek sam podzial takiej tabletki wydaje mi sie dosc trudny zmudny i bezcelowy

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Ty wiesz Swoja a ja swoje - Koniec dyskusji.

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 438 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3782
A ja cie strongmen zaskocze i powiem ze dziele tabsy :)
Juz od 2 tyg! Stezenie napewno trzyma, bo ostatnim razem tez bralem 30mg i czuje to samo.
Tabsa nozem chlastam na pol i jest ok! Zadna jeszcze mi sie nie skruszyla.
Zadnych minusow takiego dzialania nie widze, a rowniez nie widze sensu podbijania dawki tylko ze wzgledu na to aby tabsa nie dzielic!

I'm a champion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2053
Immmortal
A ja cie strongmen zaskocze i powiem ze dziele tabsy :)
Juz od 2 tyg! Stezenie napewno trzyma, bo ostatnim razem tez bralem 30mg i czuje to samo.
Tabsa nozem chlastam na pol i jest ok! Zadna jeszcze mi sie nie skruszyla.
Zadnych minusow takiego dzialania nie widze, a rowniez nie widze sensu podbijania dawki tylko ze wzgledu na to aby tabsa nie dzielic!


dzielisz ta cyberke?? ja wlasnie nie wiem co zrobic bo zdecydowanie wystarcza mi 30mg ed, wiec z c.y.b.e.r.a. sa to 2 tabsy. i teraz biorac pod uwage sredni czas dzialania mety ok 4 godzin zeby utrzymac rownomierne stezenie w ciagu dnia trzeba je lamac, chyba ze zdecyduje sie brac tabsa okolo 12 i potem o 16, czyli godzine przed treningiem.

naprawde chwale sobie ta metke, wyp***ol jest niesamowity, ale jakby robili lamane to by troche ulatwili sprawe. co o tym sadzicie??? lamac je czy jesc 2 tak jak wyzej napisalem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jesc na 2 porcje i sie nie przejmowac tym za bardzo
wielu ludzi bierze calosc z rana,
nikt nie zauwazy zadnej roznicy jesliu chodzi o przyrosty

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2053
ok dziex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dwa dosc logiczne ze cala masa tabletki jest odpowiednio dlugo mieszana tak by powstal jednolity mix, gdyby bylo tak jak Ty mowisz to rownie dobrze mozna zakladac ze jedna tabletka ma 30mg a druga

jak bylem maly to sie kolka komus zle wymieszaly i pare osob padlo , glosno o tym nawet bylo pamietam..

a jak nie wiesz jak dzielic na pol to rozgniec pokalem wyrysuj 2 rowne i masz heh znalem takich co czysty proch rozpuszczali wstrzasali przed uzyciem i odkrapiali sobie dawke do sniadania wiec mozna



Micz - mam do Ciebie pytanie nt wlasnie tego ze nie ma zadnych roznic w rezultatach, czym jest to spowodowane?
btw gratuluje formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17570
-bastard-


Narazie 4 dzień leci, jak minie 2-gi tydzien to napisze jak działa.


Drugi tydzien minął na cyberze 30mg ed.waga plus 4kg. Bic 1.5centa wiecej. Dobra ta metka w h00j. Minusem jest zdeka przyduza pompa.

Zmieniony przez - -bastard- w dniu 2012-03-15 17:35:25
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene

Następny temat

Oxandrolon, który najlepszy?

WHEY premium