SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Melanotan 2 - brak efektów.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 346 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7417
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jak melanotan foxa?

jakie dawki brac zeby nie byc jak murzyn? tylko dostac ladnej sniadej cery?

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2013-07-15 17:33:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Witam,
Melanotan 2 sam nie zadziała! Jeśli wstrzykuje się go w okresie letnim to wystarczy wyjść na kilka minut na słońce, dosłownie (30 min.) nie więcej, bo efekt może być straszny! a jeśli zażywa się go w okresach jesienno-zimowych gdzie słońca nie ma prawie wcale, to niestety trzeba się wybrać na solarium i to też dosłownie na (5min.)nie więcej, co tydzień lub dwa, raz na jakiś czas skoczyć sobie na solarium na krótkie opalanie, wtedy efekt GWARANTOWANY!!! Pozdro :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
mm1986
Gadacie bzdury, nawet bez solki skora ciemnieje, bo pigment dostaje syg, osobiscie testowalem a troche tego,wbilem, wiec jak nie widzisz riznicy to bijesz persil zapewne.

Zgadza sie.W koncu do tego ten peptyd został stworzony. Słońce przyspiesza ale nie jest konieczne.Trzeba poczytać na angielskich forach. Wystarczy wpisac - bormelanotide - i poszperac Na libido polecam jednak PT 141 lepsze.A na melke 2 i piegi tez jest sposób Nie Karpik? Ktos ma tendencje do piegów --- stosowac melke 1.Dłuzej trzeba czekac na efekt ale piegów nie ma.Duzo zalezy od rodzaju karnacji.Podsumowujac.Nawet w pierdlu czy kopalni na melce 2 nabiera sie koloru opalenizny.Uwazac na piegi nie przedawkować.Nie wszystkie schodza.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Czym się różni mt1 od mt2? Tylko wychodzeniem piepszy czy coś jeszcze?
A pt141 idzie gdzieś dostać, nigdzie nie mogłem tego znaleść..


Zmieniony przez - LukasWlkp w dniu 2013-11-13 21:12:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
LukasWlkp
Czym się różni mt1 od mt2? Tylko wychodzeniem piepszy czy coś jeszcze?
A pt141 idzie gdzieś dostać, nigdzie nie mogłem tego znaleść..


Zmieniony przez - LukasWlkp w dniu 2013-11-13 21:12:10

Melanotan 1 jest ściśle dopasowany do alfa-melanocytów hormonu stymulującego (α-MSH). Jest skierowany na melanokortyny-1 receptor (MC1R), który jest jednym receptorem odpowiedzialnym za kolor skóry. MT-II, z drugiej strony, ma krotsza sekwencję aminokwasów, która wpływa na szereg receptorów melanokortyny (MC1R, MC3R, MC4R i MC5R) Krotko mowiac i po ludzku.M1 okres póltrwania krotszy działa na opalenizne mniejsze skutki uboczne ale z kolei nie dziala na podniecenie jak M2 czy PT 141.M 2 wiecej skutków ubocznych ale dłuzsze póltrwanie dodatkowe sajdy ale i libido.Wybór nalezy do Ciebie.Ja bym zastosowal M1 w polączeniu z PT 141. TYLE
Co do strony slabo szukales Podeśle na Pw ale USA Towar z Houston Różne peptydy ale ustaw sie z kims bo przesyłaka 25 dolców.

Poszło poczytaj sobie o tym co tam pisza.Wszystkie peptydy dzialaja.Zapytaj Karpika on sie znoooo.Zdrowia

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2013-11-13 21:33:40

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
dziękuje za solidną odpowiedz,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
Herman,
jeśli nie problem, to podeślij i mnie tę stronę.

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
Ja na m2lece 2lata z przerwami . Wlasnir zaczolem w tamtym tygodniu I niewazne czy lato czy zima srodek dziala w zimie wystarczy isc czasem na solare . Za kazdym razem jjak wbijasz to powinienes poczuc delikatne zawroty glowy I po jakis 6szot powinny ci sie piepsztki I chrostki na ciele przyciemnic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kalkulator nie roid

Następny temat

jak poznac oryginał PROP FINAX???

WHEY premium