SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Medytacja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jest sztuka pokonanie grubasa, ktory po przebiegnieciu 10m sapie jak lokomotywa, i co z tego ze jest ciezszy - za to wolniejszy. No chyba ze naprawde umie sie bic, ale to nie ma nic do medytacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ma do sztuki(nie mowilem o grubasie tylko o za***iscie dopakowanym i szybkim fighteze;)
...chodzi o zdefiniowanie pojecia "sztuka".
no...

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I w ogole do wszystkich:co rozumiecie przez pojecie "sztuka"?

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry dzień. Piszę tu pierwszy raz więc się witam. W "szatni" jest kilka słów o mnie w liście powitalnym.
Najpierw pytanie czym ma być ta "medytacja" i jaka to ma być medytacja. Meytacja nie jest absolutnie treningiem autogennym tak samo jak nie jest programowaniem NLP - to zupełnie różne rzeczy. Wszystkie jednak można wykorzystać w treningu. Przykład? Wizualizacja technik i sprowadzanie ich z pozycji śwuiadomego wykonywania do odruchu, programowanie zachowań itp. Ogólnie - myśl jest twórcza a to co myślimy realizuje się na planie fizycznym.

Piotr Ilczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 473 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9082
Tak troche dawno bylo to pytanie, ale je znalazlem i chce dorzucic swoje trzy grosze. Jezeli chodzi o medytacje to ciekawym przykladem moga byc ninja. Dzieki medytacji i roznemu ulorzeniu rak mogli oni momentalnie zmieniac swoj stan emocjonalny. Np, gdy misial byc spokojny ukladal w dany sposob, a jego cialo nauczone, iz w w takim ukladzie ma dany stan- uspokajalo sie. Wyobrazcie sobie jak fajnie by bylo umiec tak robic. Czeka cie walka, denerwujesz sie a tu tylko rece sie sklada i jest spokoj. Czy nawet przed jakims waznym egzaminem ....



"Now we can fight like warriors- hand to hand, it is basic of all combats. Only fools trust his life to weapon"

- "Przeniewiercą jest, kto porzuca towarzyszy, gdy ciemności zastępują drogę."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Silna psychika i koncentracja to 90% sukcesu w procesie panowania nad swoim cialem czy to podczas treningu czy juz w czasie walki. Medytacja to silna koncentracja, jestes w stanie "widziec ostrzej" czekajace cie zadanie i dla tego reagujesz szybciej i lepiej przewidujesz.Mysle, ze problem polega nie na tym czy sie koncentrowac (medytowac) ale jak i o czym medytowac. Sadze, ze powinien byc to indywidualny wybor bo wszelkie narzucone formy proponowane na roznych kasetach potrafia zniechecic..

Sveta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5573
gorzej jak typ cię wyzwie , albo mocno przyłoży , ułożenie rąk już nic nie daje , a ty dostajesz qrwicy i napier..... typa gdzie popadnie , aż będzie kwiczał

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co ci jakies ulozenie rak? O co ci chodzi?

Sveta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Mi ostatnio o medytacji zaczęłam opowiadać koleżanka i powiem szczerze, zaciekawiłam się tym tematem. Teraz sama próbuję, ale w moim przypadku wyciszenie to dość trudny temat i nie zawsze mi się do udaje w takim stopniu jakby tego chciała. Ale medytowane po treningu (nie każdym) bardzo dobrze na mnie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263159
karzyna
Mi ostatnio o medytacji zaczęłam opowiadać koleżanka i powiem szczerze, zaciekawiłam się tym tematem. Teraz sama próbuję, ale w moim przypadku wyciszenie to dość trudny temat i nie zawsze mi się do udaje w takim stopniu jakby tego chciała. Ale medytowane po treningu (nie każdym) bardzo dobrze na mnie działa.





6

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oyammma

Następny temat

UFC w PolScE

WHEY premium