SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mecz Towarzyski: Polska-Niemcy 6.09.2011

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5397

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
napisałbym czemu ale słaby zart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
Pierwsza polowa to dosyc spora przewaga Neimców (chociaz Peszko spyredolił trzy sam na sam ). W drugiej Polacy się rozgerali i było juz nie zle. No, ale szkoda tej bramki cacau

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2011-09-06 23:44:03

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Wynik chyba sprawiedliwy, chociaż zabrakło kilka sekund do historycznej chwili

Co do drużyny Szczęsny klasa, obrońcy (oprócz Wasilewskiego) mieli mniejsze lub większe wpadki O ile Głowackiego z Perquisem można tłumaczyć brakiem zgrania o tyle trzeba przyznać, że Wawrzyniakowi zdarzyło się już kilka wpadek w ostatnich meczach

Duże problemy mieliśmy niestety z dłuższym utrzymaniem się przy piłce, a po właśnie takich stratach szły kontry prawą stroną i padały bramki.

W ofensywie na pewno nasza gra wyglądała lepiej niż w obronie Szkoda tych 3 niewykorzystanych sytuacji Peszki Lewandowski i Błaszczykowski obok Szczęsnego najlepsi na boisku Defensywni pomocnicy także na plus, Dudka - Murawski to chyba duet, który zagra na Euro

Zmieniony przez - wikt w dniu 2011-09-07 07:40:53

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Jeszcze zobaczymy jak forma będzie dopisywała bo Matuszczyk będzie walczył.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Wawrzyniak to niech wy******la Adamiak Adam do reprezentacji ! W****ił niesamowicie i jeszcze się głupio tłumaczy w mediach że nie przegrał pojedynku sam na sam by tak na niego najeżdżać właśnie że przegrał i to najważniejszy bo nie wiem jak można ***nąć na ziemie w takim momencie . Skoncentrowany , DOBRY obrońca by takiej wpadki nie miał a to była jego nie 1 w tym meczu . Co za typ i ten krzywy ryj , nienawidzę go od wczoraj
No ale patrząc na cały mecz to z wyniku 2:2 można być zadowolonym tym bardziej kiedy ma się na uwadze to co wybronił nam Wojtek .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Niedosyt niestety jest bo stracić bramkę w takim momencie meczu i w taki sposób -

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Trzeba być z***anym Wawrzyniakiem , grać przeciwko Niemcom , mieć wynik marzenie i musi być grubo ponad 90-ta minuta .
Szczęsny powinien tymi rękawicami w tą sierotę cisnąć a nie gdzieś w trenera Niemiec Tyle chłopak nam wybronił a tu nagle taki kasztan zawala absolutnie wszystko .
Głowacki też błysnął tym wślizgiem . Mądre to , to nie było .

Wynik 2:2 pokazał że należy wierzyć w Polskę . Zawsze pisałem że jest nieobliczalna jak mało która repr. YEBAĆ pesymistów i pseudo znawców/krytyków jak Kowalczyk czy Boniek . Jakoś bez Maradony mogliśmy to wygrać a chrzanił że tylko z nim to możliwe .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2011-09-07 10:11:32

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
całkiem,całkiem. Ładny, żywy mecz.
Nawet po tym karnym już wierzyłem że będę uczestnikiem historycznego wydarzenia ale jednak jeszcze przyjdzie mi na to poczekać.

Szczęsny klasa swiatowa. Genialny występ i mimo iż dalej go nie lubie to jednak trzeba mu oddać co jego za ten mecz.
Nasza defensywa to z kolei nieraz przyprawiała mnie w osłupienie. Dobrze ze nawet Szczęsny im nie ufa,bo dzięki temu straciliśmy tylko dwie bramki.
Za to podobała mi się gra z przodu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
tak na marginesie to nie wiem po co nam ten Polanski,szału nie robi,w ofensywie jak trzeba to słabo

jak dla mnie juz lepszy na te pozycje Przemysław Kazmierczak



bo śmieszne by było jakby na Euro pojechała ta cała czwórka(Dudka,Matuszczyk,Murawski,Polanski)

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2011-09-07 12:51:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
ja jak mam być szczery to nie wiem po co w ogóle nam te wszystkie importowane zagraniczniki.
Żaden z nich nie jest na tyle niezastąpiony na ile jest Szczęsny w bramce.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mecz Towarzyski:Polska-Meksyk 2.09.2011

Następny temat

Liga Typerów - X Edycja

WHEY premium