SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meatanabol APX LABS 5-ty dzien cyklu - problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Witam, wczoraj pisalem ze zdam relacje z cyklu. Ale mam problem. Biore od poniedzialku 2,5-3 tabsy dziennie i nie widac jakichkolwiek oznak dzialania.. Jem 5-6 razy dziennie - (ryby, mięso, 1.5 litra mleka dziennie, serki wiejskie, jajka..) noi.. Zadnej pompy, zadnej dodatkowej sily. Jest identycznie jak wczesniej.:< Rozgryzając mete nie czuje mocno gorzkiego smaku (tylko taki ledwo gorzki smak po kilku sekundach) a mam porownanie do Razaka bo kumpel go bral , przybylo mu 6 kg w 5 tygodni, a jak pogryzlem jego mete to byla za***iscie gorzka! moja taka NIE JEST. A co do oryginalnosci, mam hologram na opakowaniu i nic nie wskazuje na to ze moze to byc FAKE! takze w czym problem ? za male stezenie ? podrobka? Czekam na opinie, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Nie dygaj! Zrobiłem na tej mecie 5 kg z czego ponad 3 mi zostało a na początku u mnie też szału nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2688
www.apxlabs.com tam mozesz sprawdzic autentycznosc twojego produktu wpisujac kod z opakowania na stronke. nie spotkalem sie jeszcze z podrobka apx, ale moze moze... poprostu czekaj cierpliwie moze sie zmieni coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Sprawdzalem, juz 3 dni temu niby oryginalna.. Ale nie trudno zrobic milion podrobek na jednym numerze seryjnym skopiowanym z oryginalu :-9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2688
to wpisz jeszcze raz ten numer, to bedzie napisane ze byl juz sprawdzany czy cos takiego jezeli dobrze pamietam. nie rozumiem czego oczekujesz, w pierwszym tygodniu powinno sie laknienie poprawic , a pompe zazwyczaj ma sie w drugim tygodniu. nie dramatyzuj bo cykl s*******isz, cwicz i obserwuj efekty i sie nie doluj ze nie idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1874
Napisz jeszcze kolego jak wygląda cala dieta.. oraz jak kolega wyżej w drugim tygodniu powinieneś dobrze poczuć metę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731




Biorę ta mietę od tygodnia i puki co też nie odczuwam narazie znacznych wzrostów siłowych czy pompy(co nie znaczy że nie odczuwam innych efektów). Ale nie martwię się ponieważ metanabl apogeum swojego działania osiąga pod koniec 2 tygodnia brania. Jestem pewien że to nie żaden fejk towar ponieważ: poprawił mi apetyt (znacznie), od kiedy biorę czasami boli mnie łeb, lekko mnie zamula (jestem senny). Jeśli odczuwasz jakieś sajdy to i efekty przyjdą, warunkiem jest MICHA, odpowiedni sen i regularny terning.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Identyczna jak moja, tylko numer seryjny inny ^^ a powiedz mi, jaki smak maja Twoje tabsy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Jak ktoś chce zobaczyc cały obrazek wstawiony przezemnie to RMB na niego i "pokaz obrazek". Sorry że mi taki wyszedł ale pierwszy raz tu wstawiam imejdza.

Wiesz nie wiem, nie rozgryzałem . Około 15:00 będę brał to napiszę.

Zmieniony przez - NieKoxowny w dniu 2010-04-16 11:50:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
To wez chlopie rozgryz i pociamkaj troche jezykiem itd, i zdaj relacje =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
ok ale o 15:00 ponieważ niedawno brałem.

Akurat wątpię aby na rynku dopingowym znalazł by się taki desperat który podrabiał by miety z APX, które są śmiesznie tanie. Ten interes jest po prostu nieopłacalny, więc niema co się bać że kupiłeś wy***kę. Łykaj i cierpliwie czekaj na efekty.

Zmieniony przez - NieKoxowny w dniu 2010-04-16 11:56:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
NA 1,5L mleka to niezla mase na pewno zrobisz, przykro mi ze nie ma efektow w postaci 5kg wody na tydzien:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trenabol alchemia

Następny temat

Co wybrac ?

WHEY premium