SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mdrol + Eq-plex + prop- moja recenzja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
No chyba zostawię tego mdrola w spokoju bo zmarnuję tylko cały ten okres niszcząc przy tym zdrowie przy niewielkich korzyściach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
to bedzie chyba najlepsze rozwiązanie Zdrowie tylko jedno a testow mozesz zrobic nascie..... Ale co do az takiego samopoczucia i apetytu to pierwsze slysze !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Czy wyjdzie duża prolaktyna czy nie to i tak jeden ch...bo tego jak się czuje nic nie zmieni.
Witamina B6 to chyba placebo w tym kierunku bo jem ok 800mg i dalej się tragicznie czuje.
Na 100-150g węgli dziennie, wielkich przyrostów się nie da zrobić jednak, siła idzie ale masa stoi na 105kg od pewnego czasu.
Wyrzucę tego mdrola chyba do kosza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
nie wyrzucaj zostaw na później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Mogę komuś dać, ale nie starczy mu tego nawet na 1 cykl bo jest 40caps. To libido i senność bym jakoś zniósł jeszcze, ale ten brak apetytu zupełny mnie dobija bo jak mam coś zbudować jak jem jak anorektyk ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
moze dorzuć komus z aktualnych testow Niektozymaja po 1 PH to polowa 2 to zawsze cos ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Jak się ktoś zgłosi to spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
wysle zaraz @ do jednej osoby i powiem zeby sie do Ciebie odezwala ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Ok. Idę spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Pierw zamiast zrobic badania na tescia czy nie walek, prolaktyne, estro to bierzesz wit b6 nawet nie wiesz czy prolaktyna wywalona i myslisz ze to cos da. Zrob badania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mniej bolesne zastrzyki po odfiltrowaniu

Następny temat

Metanabol czeski (Stenolon)opinie

WHEY premium