SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mass freak zmienił skład? Co lepiej? Mutant Mass czy Mass freak?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409
Witam!
Jak w temacie. Doszły mnie jakieś plotki, nie plotki, że podobno Mass Freak zmienił skład na gorszy? Mniej białka, więcej cukrów prostych i nie wiem jak sytuacja z tą dodatkową glutaminą i BCAA? Ogólnie się zastanawiam, który gainer wziąć? Mutant Mass czy Mass Freak? Który składowo wychodzi OBECNIE lepiej w końcu? Bo rzekomo po tej zmianie składu Mass Freaka to obecnie gorzej wypada niżeli Mutant Mass- a było odwrotnie..
Więc krótka odp. Mutant Mass czy Mass Freak?
Z góry dzięki za odp.!
Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28743
z w/w to mutant
ale od siebie to https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Mass_Activator-opis26680.html 

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
Mutant Mass truskawka jak cię stać jak wyjdą wałki na forum to się im skończy renoma i będzie głośno

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
z w/w kazdy dobry

jednak brałbym activatora bo i tak roznicy nie odczujesz a kase zaoszczedzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Dokładnie bierz MASS ACTIVATOR i tak bym polecał jedynie po treningu się bawić w takie sprzęty , głównie to węgle w prochu które dostarczysz nawet w kiosku pod siłownią ale dla wygody można sobie po treningu popić .

Różnica jest w nazwie i cenie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
Tomasz1405
Różnica jest w nazwie i cenie .


z tym się nie zgodzę , zjadłem bardzo dużo gainerów i mam porównanie co do smaku i jakości białka i węglowodanów było odczuć różnicę np w czasie którym stawałem się głodny po wypiciu danego gainera nie chce teraz firm promować ale skład składowi nie równy pozdro

mój pierwszy gainer to SANDI MASS 12 TURBO - pylił się jak mąka ,rozpuszczalność na poziomie czarnej ziemi a smak że trzeba było czasem nie oddychać nosem by nie mieć odruchów wymiotnych

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
DEXTROZER ja mówię o tych które wymienił i porównując co MA , widzę po nicku że gainery to twoja specjalność więc przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
specjalnością była olimp dextroze na cyklach na mono zjadło się kilka kg to były czasy transporterów kreatyny do mięśni ale wiadomo początki są zawsze trudne i trzeba dużo czytać by mieć na przyszłość wiedzę

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mieszanie BCA i CM3

Następny temat

Podwyższony kortyzol . jak go zbic?

WHEY premium