SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mass Gain ?(megabol)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
jadlem to da sie polkanac i dobrze dziala uwazam ze oni maja dobre produkty tylko jeszcze KREATYNY megabola ni eprobowalem ale nioebawem zamierzam

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to 9 kg u jaras18 to może że się do tego bobrze odżywiał co sądzisz o tym maku jest to możliwe czy nie???

Wichermann życzy wam wielkich osiągów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co wy sądzicie o jaras18 czy jest to możliwe wypowiedzcie sie na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Pomysl logicznie: czy po 1,5kg odzywki i w dodatku nienajlepszej moze ci przybyc 9,5kg masy ??? heheh no co wy slepi czy jak przeciez to nie gainer mu dal te 9,5kg no chyba ze jaras18 to jest cud genetyki LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jak żarł wszystko co mu wpadnie w łapy to rzeczywiście, mógł nabrać 9kg.. tłuszczu. mięsnia tam pewnie było góra 0,5kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
hehe stay post jak niewim od tego czasu zmienilem zdanie o Megabolu proboalem wszystkiego i tylko po aminokwasch i kreatynie niemailem rozwolnienia , uwazam ze lepiej top Massa albo superm Masss 3200 czy jakos tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ile w najlepszym wypadku mogło my przyjść masy a ile centymetrów o ile można tu coś mówić o centrymetrach?

Wichermann życzy wam wielkich osiągów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy nikt mi nie odpowie? zadałem pytanie tym którym się bardziej znają na takich suplementach.A co sądzicie o takich wynalazkach jak ab gimnik czy to rzeczywiście może coś pomuc?

Wichermann życzy wam wielkich osiągów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy nikt mi nie odpowie? zadałem pytanie tym którym się bardziej znają na takich suplementach.A

Wichermann życzy wam wielkich osiągów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba ta strona została opuszczona ja nie wiem dlaczego ale nikt już tu nie bywa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wichermann życzy wam wielkich osiągów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze ????

Następny temat

Kreatyna - wpływ na zdrowie

WHEY premium