SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa, Oma + Deca - Szybkie pytanie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3168
Znów trochę przy kasztanie.
Nie ma chwilowo dostępu do apteki, więc pytanie czy kupię dobry IA tam gdzie suple? Kiedyś był novedex od gaspariego ale teraz nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94617 Napisanych postów 364588 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669519
wynik jest podany maksymalny jaki standardowo badają w większości labów do 1500,trzeba zaznaczyć przed badaniem że potrzebujesz dokładny wynik to w części labów robią.
Estro nie jest wysoko ale to pewnie dzięki nolvie poszukaj exe najlepiej do zbicia.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3168
Siemano,
podbije swój stary temat do góry, ankieta na 1 stronie.
Jestem własnie na pct po cylku
1-12 deca 200 e3d
1-14 omca 250 e3d
Na odblok miałem 10000 hcg, wbilem w 4 strzalach co 3 dni zaczynajac 14 dni po ostatniej omce.
Mam jeszcze 20 tabletek clom i 30 nolvy. Ale, że od mniej więcej połowy cyklu przyjmuję arminidex e2d to pct ciagne tak dalej tak samo i nolvy juz niewrzucam? Dobrze myslę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
ile bierzesz tego ari??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3168
1mg co 2/3 dni

Mam jeszcze 8 dni Clomu i tak jak miałem wcześniej ustalone Nolve przeciągnąć o tydzień dłużej to tak samo zrobię z Ari


Zmieniony przez - niekumaty w dniu 2015-08-05 22:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Badałeś prolaktynę i progesteron e2 po cyklu, jak np prolaktyna przyblokuje po dece to sermy i hcg nie pomogą , przy zwiększonej prolce potrzebny będzie inhibitor prolaktyny do pct.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3168
Po cyklu badań nie zrobiłem. Za mądry nie jestem, wiem. Ale wg badani ze środka i z końcówki cyklu prolaktyna i progesteron ok.
Szamie sobie planowo clom i dojadam co 3 dni ari i wszystko w porządku, samopoczucie, fajka, spadków nie ma więc idzie chyba dobrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol z czym na mase ..?

Następny temat

Zastój na cyklu

WHEY premium