SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed w Sengoku [UWAGA SPOILER]

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Na razie nic, i oby tak zostało.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
to była mała prowokacja z mojej strony

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
RelaX

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Jeżeli myślisz że Nastula zniknał, to się niedługo miło zaskoczysz.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Dziwię, że piszecie, że powinien walczyć na poczatku z kimś słabszym, acacio był wg. mnie takim trochę słabszym gościem na przetarcie, a Santiago ma dobre nazwisko, ale to nie jest zdecydowanie top IMO, z Misakim pamiętam stawiałem na niego, ale wygrał fartem bo przegrywał, ale w 4 czy 5 rundzie udało mu się poddanie. Wg. mnie jak na szczebel wyżej dla Mameda bardzo dobry przeciwnik, koleś jest do pokonania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75796
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Wreszcie moje oczekiwania względem polskiej sceny/zawodników mma zostały spełnione w pewnej części:P dla mnie - większe wydarzenie jesli idzie o "polskie" mma niz pudzian vs najman (vide dyskusja w temacie - Pudzian w mma i werbalizacja tych moich oczekiwan:P)

Zawalczy w Japonii to wywalczy prestiż, tam maja wysoka kulturę walk i poważny szacunek dla zawodników, więc i o wypromowanie łatwiej.

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
oby mamed wygrał,jak się tak stanie to może w przyszłości zawalczy z takimi jak shogun rua, vand silva, ricardo arona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3859
Do walki już coraz mniej czasu. Ciekaw jestem, jak się spisze nasz Czeczen Mimo wszystko jestem dobrej myśli
...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 trening

Następny temat

Pomoc w wyborze SW

WHEY premium