SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Machida vs Shogun po raz 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8134

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
I co, będziecie oglądać na żywo? Jak tak to przez Justin Tv?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Justin Timberlake TV? Idę o zakład, że przerwie w połowie walki. W zeszłym roku próbowałem oglądać Wimbledon, i przrewało ostatniego seta... ech...

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2010-05-08 21:52:40

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A da się jakoś inaczej on line, bez rejestrowania itp?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
nie chce mi sie w ogole spac wiec mysle ze dotrwam do walki;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Ja ide spać, do zobaczenia za pare godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ładujecie przez stream Sopcastowy z MMA TV, czy jakoś inaczej? Spróbuję się obudzić, więc wolę, żeby się jakoś dało oglądać.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
A chvj chyba se wstane i obczaje na żywo wyjątkowo. Nie mogę się doczekać tej gali jakoś w porównaniu z innymi. Wyśpie się po śmierci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
NA pewno przez Justin tak chuyowo będzie? Lepiej zarejestrować się na MMA TV i oglądać przez sopcast?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Lepiej przez Sopcast. Nie wiem jak wy, ale ja za każdym razem jak usiłowałem oglądać prze z justina, to w pewnym momencie kończyło się na tym, że mnie wywalało z dopiskiem "przekroczono limit połączeń z twojego kraju" czy coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 924
jaki kanal na sopcascie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW w Spodku w Katowicach 7 maja - Ktoś z was się wybiera?

Następny temat

Noga Urijaha Fabera po okopaniu przez Aldo.

WHEY premium