SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MP odzywki jak bylo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25846
ja tez prosze o wiecej foto








....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jak wyprzedam to co mam to pewnie się zgłoszę, ale to nieprędko.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25846
Son a skad wiesz ze niepredko sprzedasz towar ?










....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
bardzo to ciekawe hmmm , ze strony sona i jego kulturysty...
ale tak to juz jest z polskimi gwiazdami kulturystyki - zero lojalnosci wobec sponsorow , mysle ze chlopaki maja za dobrze ...
podobnie radek slodkiewicz( bardzo go cenie jako kumpla , ale...) z hi teca w jednym z ostatnich wywiadow na pytanie o uzywane suplementy odpowiedzial ze ogolnie to nic nie stosuje moze od czasu do czasu glutamine ...
adrzej m. tez troszke przesadzil ze zdjeciami i nie zdziwie sie ze son moze sie zagotowac
ja na szczescie zakladam ze nigdy nie bede sponsorowal polskiego kulturysty - siano wyzucone w bloto, tak mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25846
"...lojalnosc wobec sponsorow ..."

, ale przynajmniej w jakims stopniu sa szczerzy wobec fanow ... A nie mydla oczu jak niektorzy - jaem TYYYLKO @#$@#$ :-%%%%%%








....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
szczerzy wobec fanow !!!
heheheh - dobre !!!
to niech ci fani im placa siano !!!
wg mnie to jest normale , skoro ktos dostaje kilka tysiecy zl na miesiac za to tylko ze jego zdjecia sa przypisane do produktow danej firmy to wg mnie powinien byc maksymalnie lojalny wobec firmy
normalni ludzie musza chodzic do roboty na 8 godz dziennie przez 24 dzni w miesiacu by dostac tyle samo
a jak zawodnik daje sie fotografowac na konkurencyjnych stoiskach z tzw kcikiem w gore majac kontrakt z kim innym to wg mnie nieporozumienie !!!
czy wg ciebie p. maszewski stojac przy sni - miejscowym łódzkim przeciwniku sonbatego - nie mydli oczu fanom ????
sorry chlopie ale chyba mylisz pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25846
"...ja na szczescie zakladam ze nigdy nie bede sponsorowal polskiego kulturysty.."

a przedstawiciela innej dyscypliny sportowej ? jaka jest snowboard ?








....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
jak bedzie LOJALNY to czemu nie , hehehehe
najchetniej to bungy jumping , szybownictwo i szermierka !!!
poza tym chetnie kolarstwo ( sam jezdzilem )
... no i fitness juniorek - ale konsultacje u mnie w firmie ....
- zartowalem oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
To był dla Andrzeja debiut w roli reprezentanta jakiejkolwiek firmy i myślę że po prostu chciał być miły dla znajomych z SNI i do końca nie zorientował się że ktoś posłuży się tym zdjęciem publicznie do zrobienia sobie małej, gratisowej reklamy.
Q, pytałeś dlaczego uważasz że nieprędko wyprzedam to co kupiłem z SNI? Z bardzo prostego powodu. Mimo iż marże zrobiłem takie jak na inne rzeczy to np. białko 2700g kosztuje u mnie 212 zł. Inne odżywki SNI są proporcjonalnie podobne cenowo. Nawet nie śmiałbym zaproponować komuś tego w tej cenie bo gdyby gość na drugi dzień wszedł do netu i przeczytał że np. Czarny ma ją za 149 zł to uznałby mnie za naciągacza i że Bóg wie ile na tym zarabiam.
W tym właśnie problem, że chociaż w sklepach kosztują tyle ile kosztują to jednak w necie można je kupić znacznie taniej i po prostu nikt nie będzie z siebie robił wariata i tłumaczył klientowi że odżywka jest tak dobra że trzeba wydać na nią 200 zł skoro ten sam klient ujrzy ją gdzieś 50 zł taniej.
Dlatego właśnie podoba mi się polityka firmy Trec. Stała cena hurtowa i stała detaliczna. Bez wyjątków. Słyszałem nawet historyjkę z tzw. środowiska, że jeden z kontrahentów zaproponował Trecowi zakup partii za ok. 50 tys. złotych, ale oczywiście z odpowiednim rabatem.
Myślę że każdy by się ugiął przed taką propozycją i opuścił parę % . A ludzie z Treca powiedzieli że mają takie zasady jakie mają i nie mogą od nich odstąpić.
Rozmawiałem właśnie z tym niedoszłym kontrahentem i mimo iż nic nie utargował powiedział mi że spodobało mu się to i za to Treca szanuje.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
trek jest sam sobie jedynym panem !!!
moga robic co chca bo sa jedyna firma w polsce , nigdzie na swiecie w zadnym kraju na swiecie nie ma treka , nikt tego nie podrobi , nie przemyci , itp itd ...
czesto mnie klienci pytaja dlaczego ja w ultimacie nie mam takiej polityki jak trek ...???
odpowiedz :
majac takich konkurentow jakich mam , ktorzy sprowadzaja produkty bez atestow , bez polskich etykiet i ogolnie przez 7 lat nic nie zrobili dla promocji firmy - bo maja ja w dupie ( na innych zarabiaja wiecej ) sprzedaja po kosztach tylko zeby mi zrobic na zlosc
to ja z takimi konkurentami nic nie moge zrobic
ale po 8 mies dystrybucjii mam juz 17 atestow , pelne zatowarowanie , polskie ulotki , plakaty , strone internetowa ,sponsoring zawodow , reklama w gazetach
ciekawe jak wyglada oficjalny przedstawiciel firmy universal , muscletech i eas ...???
szaleje na rynku z maksymalna sprzedaza ....???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB jako pasza dla bydła

Następny temat

--B.V.-- roznych odzywek bialkowych

WHEY premium