SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA tracker

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ja po sformatowaniu nie mogę się tam dostac
Zarejestrować też się nie moge... Co robić?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3043
Dostać w jakim sensie ? nie ma twojego konta czy nie pamiętasz hasła ? Podaj nick którym się tam posługiwałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Mam Pytanie : bo mam ratio ok 0.400 seeduje szkoleniówke ale nikt jej nie zasysa a jest możliwość żeby zapłacić 5 $ i od dolara każdego dostaję 1 gb jakoś tak i mi się ratio wyrównuje? dobrze to rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3043
Jak zapłacisz 5$ to dostaniesz 15Gb uploadu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
aha a jak dokładnie dokonać wplaty? przez paypal? zabardzo nie wiem jak to się robi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
musisz miec konot na PayPal , ja osobiscie nie mam , ale daje kase ojcu mojej dziewczyny i mi tam wplaca 10 $ miesiecznie , tyle mi wystarcza bez problemu , Marian jak niemasz konta to nic nie zrobisz bez zaproszenia , jezeli masz konto a nie pamietasz hasla to napewno masz tam opcje przypomnienia , kiedys slyszalem pogloski ze istnieje strona na ktorej ludzie sprzedaja i kupuja rozne zaproszenia do stron , ceny wejscia na mmatraker podobno sa w granicach 100 $ , ile w tym prawdy sam nie wiem ,

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Faabek a można wpłacić jednorazowo np 10$ czy trzeba pozniej co miecha? bo w sumie chce poprawić Sobie ratio, żeby mnie nie wykopali czy coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
mozesz jednorazowo wplacic nawet 1.000.000 $ , ja tez poprawialem ratio bo mnie juz raz wywalili , taki zly bylem , ale co proadzisz kasa na konto to nawet giwazdeczke dostalem przy nicku

Zmieniony przez - Faabek w dniu 2006-12-16 22:16:05

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
Działa Wam traker ?? Mi nie chce działac ... nie moze znalzc strony ...

....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać - 16 lat i siłownia

Następny temat

Gala sylwestrowa

WHEY premium