SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ME w piłce ręcznej meżczyzn.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Ale *****skie emocje

Szkoda, bo wygrana była jak najbardziej w naszym zasięgu, ale lepsze to niż porażka. Jutro trzeba Duńczykom dokopać.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
A tu dobrze napisałeś.

Tak się to ułożyło, że jutro gramy właściwie mecz o półfinał ME. Trzeba dać z siebie wszystko. Nasze mecze z Duńczykami były ostatnio niezwykle wyrównane i dramatyczne, miejmy nadzieję że szczęście będzie po naszej stronie.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Za dużo tych dyscyplin: tenis,siatka,piłka ręczna,skoki,narciarstwo alpejskie,biegi narciarskie, człowiek się gubi

Ale nie spamujmy, bo zaraz ostrzeżenie dostaniemy

Oczywiście jutro musi być wygrana

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Tak jest Strażnik Teksasu czuwa i możemy dostać z półobrotu.


Zatem wracając do tematu, jutro musi być wygrana.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Wenta jest troche wkurzony na sedziowanie ,meczów twierdzi ze faworyzuje sie sie norwegów itp
Polska zremisowała w Stavanger z Norwegią 24:24 (12:13) w swoim pierwszym meczu grupy I mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych.
W środę kolejny arcytrudny sprawdzian dla Polaków. Zagrają z Duńczykami, którzy we wtorek rozmontowali Chorwację 30:20. Początek o 18.15.

Po meczu powiedzieli:
trener Bogdan Wenta: Cieszę się, że po tych niewykorzystanych karnych zespół przede wszystkim nie pękł. Jeśli się robi mistrzostwa Europy, to gospodarzom na wszystko się pozwala. Powtarza się sytuacja z mistrzostw świata w Niemczech. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Dziś mamy kolejnego ciężko kontuzjowanego, którym jest Damian Wleklak, który w pierwszej połowie dostał strzał od Jensena. Uczuliliśmy zawodników, że to będzie trwało długi czas, że od początku będzie prowokował. Widać było jak Jensen uderzy zawodnika potem jeszcze popchnie. Wydaje mi się, że na obcym boisku sędziowie takie rzeczy wychwytują. Tutaj się pozwala na takie rzeczy. Oczywiście to nie usprawiedliwia nas i np. tych nie strzelonych rzutów karnych. Nigdy nie będę tolerował zawodnika, który wchodzi, aby zrobić komuś krzywdę. A to dzisiaj miało miejsce. Dobrze, że sędziowie w końcówce zachowali się i gwizdali jak trzeba. Karol Bielecki trochę nam siadł w końcówce. Grzesiu (Tkaczyk) bardzo chciał w grać obronie, było ryzyko i dostał czerwoną. Widzą państwo, że tu za byle co się wyrzuca. Moje pytanie jest takie: co mam zrobić z takim obrotowym jak ten Norweg, który nogi do góry, uszami napierdziela po twarzy, się obraca, my go trzymamy i od razu dostajemy dwie minuty. Co ten mój zawodnik ma zrobić? Przecież go nie puści i za to jest kara. Gra ktoś w domu i na wszystko mu się pozwala. Chyba tak nie musi być. Każdy mecz następny będzie coraz groźniejszy ze względu na zdrowie zawodników. Rozumiem, handball to twarda gra, ale musi być fair.

Dzisiaj w końcówce pierwszej połowy popełniliśmy cztery błędy. Poszły trzy kontry i oni wyszli na bramkę do przodu. To się nie mogło zdarzyć. Jestem tym trochę wkurzony. Nie możemy grać jedną szóstką.

Mnie tylko dziwi to, że siedzą przy stoliku obserwatorzy EHF i oni mi mówią, że on widzi że zawodnik numer ten a ten gra niebezpiecznie. No się pytam, czy on nic nie może podpowiedzieć arbitrowi? Mam nadzieję, że kiedyś zorganizujemy mistrzostwa w Polsce i będziemy mogli swobodnie sobie grać.

Istotne, że zespół nie pękł. Mogłem w końcówce wziąć czas, ale patrzę sędzia w górze ręka uniesiona, to może w ogóle nie pozwolić oddać nam rzutu, poszłaby kontra i różnie mogło się skończyć. Bałem się, że jak wezmę czas nie pozwolą nam nawet podać piłki.

Było kilka sytuacji niesympatycznych w tym spotkaniu. Trzeba będzie trochę refleksji i spokojnie spojrzeć. Jutro bardzo trudny mecz, zwłaszcza że to spotkanie kosztowało nas sporo sił.

Kapitan drużyny Grzegorz Tkaczyk: Wywalczyliśmy bardzo ważny dla nas punkt. My dzisiaj punktu nie straciliśmy, a jeden wywalczyliśmy. Bo przegrywając cztery minuty przed końcem trzema bramkami, wychodzimy z beznadziejnej sytuacji i remisujemy to spotkanie. Błędy są zawsze, taka jest piłka ręczna. W meczu z Norwegią w Norwegii, gdzie kibice są przeciwko nam, gdzie sędziowie może nie zawsze gwiżdżą tak jak powinni, ciężko jest grać. To był mecz walki, w którym łatwo o pomyłki. Jedyne, czego żałuję, to że nie wykorzystaliśmy tych rzutów karnych, bo wtedy wynik byłby inny. Zarobiłem trzy kary, nie ma co dyskutować faule były. Miała być wojna. I była wojna, krew się lała, były czerwone kartki, było wszystko. Myślę, że spotkanie mogło się podobać. Najważniejszy jest punkt.

Bramkarz Sławomir Szmal: Czuję pewien niedosyt. Był to mecz wyrównany, gdzie przez większą część przeważaliśmy. Przełomowy moment to chyba 40. minuta, kiedy zbyt chaotycznie zagraliśmy, co było spowodowane też gwizdkami sędziów. To trochę wybiło chłopaków z uderzenia i wytrąciło z równowagi. Ale to był tylko krótki moment.

Marcin Lijewski: Początek dobrze się dla nas zapowiadał. Graliśmy w jaskini lwa. Bardzo dobrze dysponowany był bramkarz Steinar Ege, Norwegom pomagały nie tylko ściany, ale i troszeczkę sędziowie. To, że zremisowaliśmy, świadczy o tym, że w trudnych sytuacjach potrafimy się podnieść. Mamy jeszcze cień szansy na wyjście do półfinałów.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Dobrze Bogdan powiedział, bo już naprawdę niedługo gospodarz każdej imprezy będzie miał z góry zapewnione pierwsze miejsce.

Możliwości sędziów do drukowania w piłce ręcnej są naprawdę duże, o wiele większe niż np. w piłce nożnej, trzeba coś z tym zrobić bo to w końcu tę dyscyplinę zabije.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Polska - Dania 26:36 (13:17)

Polska: Adam Weiner, Sławomir Szmal - Mariusz Jurasik 7, Mateusz Jachlewski 4, Bartłomiej Jaszka 3, Marcin Lijewski 3, Karol Bielecki 2, Michał Jurecki 2, Patryk Kuchczyński 2, Bartosz Jurecki 1, Grzegorz Tkaczyk 1, Tomasz Tłuczyński 1 (1 z karnego), Mariusz Jurkiewicz, Artur Siódmiak.

Dania: Kasper Hvidt - Lasse Boesen 8, Lars Christiansen 6 (5), Michael Knudsen 5, Jesper Noddesbo 3, Lars Jeppesen 3, Lars Rasmussen 2, Bo Spellerberg 2, Kasper Nielsen 2, Joachim Boldsen 1, Jesper Jensen, Lars Jorgensen




Kompromitacja...

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
szkoda

**** bombki strzelił...

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
... medalu nie będzie.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Szkoda..

teraz sie musza pozbierac
i skoncentrowac na zakwalifikowaniu do Pekinu.

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty do kosza

Następny temat

WESOŁYCH ŚWIĄT !

WHEY premium