SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ME federacji WUAP 2012 6-7-BP,8-9 PL Czerwiec Horn(Austria)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8278
Bardzo sensowny wywiad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Z czym sensowny. Dla mnie to cygaństwo. Najlepiej jak będziecie przydzielać miejsca bez startu. Po co wam sędziowie.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
może chciał napisać bezsensowny

Troche racji w tym wywiadzie jest ale w większość to takie gadanie polityka żeby sie przypodobać wielu zawodnikom. To gadanie że wuap jest dla zawodnikow a ipf nie, kompletnie tego nie rozumiem. Chodzi że np w wuap jak sedziowie spalą podejscie to jak zawodnik tupnie nogą to mu zaliczą? pzkfits doskonały nie jest (delikatnie mówiąc) ale wymyślając inną federacje nie uda się poprawić obecnej sytuacji, trzeba uzdrowić starą i wykruszyć stary beton.

a i jeszcze jedno z tym że wyniki w wuap są wyzsze niz w ipf to niezle poniosla fantazja

http://en.allpowerlifting.com/results/WUAP/2011/wuap-european-championships/bp/#r235219

http://en.allpowerlifting.com/results/IPF/EPF/2011/epf-open-menswomens-bench-press-championships/#r290221

wyniki z imprez tej samej rangi tych federacji z 2011 roku.

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2012-05-29 20:32:29

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8278
Może się mylę, ale ja głównie słyszę opinie i pretensje zawodników z ipf o tym, że związkowe zawody są coraz częściej dla sędziów, komisji i działaczy. Bardzo rzadko o tym mówią zawodnicy innych federacji.

Ja osobiście szanuję wszystkich zawodników z IPF!!!

Zmieniony przez - Mały Z w dniu 2012-05-29 20:34:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Maly z dobrze slyszysz bo temu nikt tu nie zaprzecza. Źle sie dzieje w zwiazku no ale jeżeli ktos myśli ze dobrym rozwiazaniem jest usunąc pzkfits i zamienić na wuap to ja dziękuje Wtedy we wszystkich procedurach związek cofa sie do lat 80 i całą pracę trzeba zaczynać od nowa i moim zdaniem nikomu to w niczym nie pomoże.

Mnie tylko denerwuje takie puste gadanie że ipf jest be a wuap jest wspaniale aż do porzygu i te porównania wyników które nie wiem do kogo trafiaja.

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2012-05-29 20:37:59

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8278
Michal29, jest dużo racji w tym co piszesz. Słyszę też jak wielu zawodników mówi, że jeszcze kilka lat temu wierzyli, że Nasza dyscyplina w PZKFiTS będzie się rozwijała i od jakiegoś czasu stracili taką nadzieję, to można ich zrozumieć. Moje zdanie jest takie, że konkurencja może tylko pomóc. PZKFiTS i WUAP są sobie potrzebne i dla dobra każdej, nie należy ich usuwać. Na pewno zyskają na tym zawodnicy (a chyba to jest najważniejsze).

Zmieniony przez - Mały Z w dniu 2012-05-29 22:07:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
To jest nieolimpijski sport,zawsze bedzie niszowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
Plusem Wuap napewno jest brak biurokracji,jedyna roznice jako widze to ze w IPF mozna pojezdzic po swiecie za darmo,i miec stypendium,ale to tylko scisla czolowka swiatowa z 6 na cala Polske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8278
Żużel też nie jest sportem olimpijskim. Widząc pełne stadiony, nie powiedziałbym, że jest sportem niszowym. Niszowość jest w podejściu ludzi odpowiedzialnych za rozwój dyscypliny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
Oczywiscie niewielka czesc sportow olimijskich nie jest niszowa typu Żużel,Formula 1,ale to sa widowiskowe sporty a tutaj co masz?góra dół,góra dól,góra dół,i tak w kółko nuuuda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

które to mięśnie?

Następny temat

19.05 Poznań III Otwarte Mistrzostwa SFD & SDW

WHEY premium