SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METANABOL 40tab - ROZPISKA,

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Przy odpowiedniej diecie to nawet na hormonie byka mozna sie rzezbic

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Klejcun wiesz to z doswiadczenia ?

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze raz :
po ktorym posilku mam lykac mete (skoro chce cwiczyc po sniadaniu ta zeby zakonczyc trening godzine przed obiadem ) czyli po sniadaniu tak ?? a bialko 2 godz przed treningim ?? aha i jak 2 tabsy dziennie to obydwie naraz po sniadaniu czy jedne po sniadaniuu a druga np po treningu albo na noc ???
aha i ile godzin dziala metka w organizmie ?? co cos syszalem zemiles ale nie pamietam ile ?

BIG czekam na trwja zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Uważam , powinieneś poczekać z braniem mety. z tego co obserwuje twoje informacje na temet ćwiczenia i ogólne pojecie o koxie sa minimalne.Lepiej pocwicz sobie na sucho jeszcze z rok albo pół, poczytaj triche i wróć tu. Wtedy możemy pogadac, a tak to zrobisz sobie sam krzywde, a my w tym ci nie pomożemy.Pozdrawiam

Roman

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
ja tylko przypominam co pewien banodawca mówił o dawaniu rozpisek osobom bez profilu klubowego........

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"


AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Logan pewnie ze z doswiadczenia, przy diecie serowej naprawde na wszystkim mozna robic rzezbe

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Nie potrzebnie pytalem, nie na darmo jestes boldem

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde ludzi w poniedzialek zaczynam cykle chocby nie wiem co , wiec poradzcie mi ok ?? mam tylko jedno pytanie KIEDY LYKAC SKORO BEDE KONCZYL TRENING PRZED OBIADEM - PO SNIADANI ?? (i az taki tepy nie jestem tylko pytam was o opinie ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Kilka razy na tydzien ktos o to samo pyta Jakbys sie tak naprawde zainteresowal to bys poszukal o srodku ktory masz zamiar konsumowac i nie zblaznialbys sie takim pytaniem (bo inaczej tego nazwac nie mozna)
Nie wiesz kiedy i jak brac tabletki wiec sie nie zabieraj Ale co mi tam cos ci powiem ,hamam nie bede, wiec tak :
1. trzeba je brac codziennie (jak sie wczoraj okazalo nie dla wszystkich to jasne)
2. nalezy popic woda -- powod : tabletki nie sa powlekane i moga sie przykleic w przelyku
3. ze wzgledu na ...... (i tu sie dowiedz na co) trzeba je brac .......

Teraz leniu wlacz https://www.sfd.pl/search.asp i szukaj tego o czym ci nie powiedzialem

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37555
Daniel jeżeli już zdecydowałeś się na cykl,42 tab. mety w systemie 1-2-2-1, tabletki łykaj po posiłku np.po śniadaniu (nigdy na pusty żołądek!!) lub po obiedzie.Pamiętaj o dostarczaniu większej ilości białka do ogranizmu i pij 3-4 litry wody dziennie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka - różnosci

Następny temat

oxandrolon

WHEY premium