SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MŚ Seniorów w WL -25-28 czerwca 2008 PRAGA / CZECHY

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
dokładnie przykład Grzesia Skrabarczyka jest tu idealnym przykładem , gościu w sposób uczciwy ograł rywala , wynik zrobił identyczny jak jego życiówka , a i tak na mś nie pojechał ............. niech żyją kolesie i układy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
xnxx jak bedziesz trenerem bedziesz decydowal!!! jak wróci kadra to dopiero bedzie rozliczana z medali itp wiec nie wiem po co te wszystkie gadki! moim zdaniem to nie senior ma pierwszeństwo tylko lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 258
"mily" co ty wogóle piszesz? to jak ten mlody gosc ma sobie zasluzyc na to by móc startowac, jak juz eliminacje wygral a w jego kategorji nikt nie jedzie a w innej dwoje z czego jeden to weteran,który juz mial swoje MS i super na nich wypadl.Widac ze jestes stronniczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
TOMOL90
Tak właśnie jest jak napisałeś,,miał swoje MŚ,, w dosłownym tego słowa znaczeniu,ponieważ nikt nie dokłada do weteranów i sami jeżdzimy za własną kasę.

I niema co płakać ,bo ja również 2lata temu wygrałem eliminacje i nie pojechałem na ME.

W tym roku tak wyszło że może jechać tylko 8 zawodników.A tak na marginesie,Olech też był w składzie na MŚ a jednak nie jedzie.Czyżby był nieukładowy???

xnxx
Pomyśl zanim coś znów chlapniesz,bo to co wypisujesz to są publiczne pomówienia!

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2008-06-17 17:12:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
Dla mnie byłoby wszystko ok tylko zamiast Artura Rejka, który nie ma wielkich szans medalowych, na MP startował w 110kg i nie wycisnął żadnego ciężaru, a teraz ma jechać z dużą niedowagą w 125kg i z tego co widziałem to wcale tak rewelacyjnie poprawnie technicznie to nie wyciska.
Zamiast niego oczywiście powinien jechać Grzegorz Skrabarczyk, bo w 60kg ma naprawde duże szanse!
A co do kat. 67,5kg to chciałbym przypomnieć co niektórym, że wygrał ją na MP Grzegorz Bielecki a nie Radosław Zając.

Pozdrawiam.

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
ehhh szkoda gadać .....
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 258
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
Nie rozumiem jak się tak dobrze wszyscy znacie to czemu nie trenujecie kadry narodowej i nie wybieracie zawodników? Jak już ktoś pisał pierwszeństwo ma LEPSZY i tyle.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 258
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wywiad z pudzianem ,który potwierdza,że nie ma diety i nie będzie miał?

Następny temat

Strong Boy w Krosnie

WHEY premium