SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M.R. "ONE MOR REP" Stosował ktoś?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5297
Tak jak w temacie stosowal ktoś tą przedtreningówke? 1M.R. "ONE MOR REP" taka nazwa w temacie 1 mi wcieło

Zmieniony przez - dorcjuszz w dniu 2011-03-26 16:08:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
to jest odzywka, sa testy poszukaj tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5297
wiem że odżywka waszej opini bylem ciekaw a nie hvj wie tam kogo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
nie hvj wie kogo tylko ludzi z forum, 1 m.r porownywalne do meso

Zmieniony przez - kokoszeski w dniu 2011-03-26 16:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26525
Dla mnie petarda z 3 razy mocniejsza niz jack3ed. Na silowni jest taka chec do cwiczenia i moc ze czujesz sie jakbys byl nacpany, mozesz przenosic gory. Po treningu zaczyna sie juz gorsze, blokada apetytu, problem z libido w dniu stosowania i problemy ze snem w nocy. Czujesz sie strasznie z***any, oczy zachodza mgla, ale nie da sie porzadnie usnac. Podsumowujac, jak dla mnie srodek dla tych ktorzy chca sie redukowac (oslabiony apetyt), a z drugiej strony robic sile, co zazwyczaj raczej nie idzie w parze. Takie c***u muju moim zdaniem, raz zjadlem wiecej sie nie skusze, za mocne jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5297
a o której trenowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
zayebisty trening tylko ze totalne zamulenie na zoladku po treningu, nic nie da rady zjesc ale dzialanie w chvj konkret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26525
Trenowałem o różnych porach, to nie ma znaczenia, z***ka utrzymuje się przez bardzo długi czas, przynajmniej tak bylo w moim przypadku. Brak apetytu? Idzie wytrzymac. Z c***a dwója, są dni że idzie wytrzymac, ale to ze spać się nie da rady dla mnie to za wiele, tymbardziej że czuć zmęczenie, a o sen bardzo ciężko.

Zmieniony przez - THOR828 w dniu 2011-03-26 23:44:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5297
no jak z apetytem lipa to faktycznie nie fajnie ale na redukcje jak będę trenował tylko rano o 8 to myślę ze się zda tym bardziej ze po treningu nie masz aż tak kosmicznych porcji jedzenia to może dam rade jutro startuje to napisze jak na mnie podziałało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
To zamula nie tylko na posilek po treningowy ale i na kolejnie. Caly dzien jest do D...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
przypomina mi sie gakic..

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lekka masówka ; )

Następny temat

pomoc w ulozeniu cyklu

WHEY premium