SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luźna dyskusja odblok od lekarza

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 175
Cześć, dostałem po lekkim cyklu 100mg enan e6d 9 miesięcy, odblok od androloga. Nie jest jest moim celem kwestionowanie tego co rozpisał i ufam, że to jest dobre dla mnie, ale chciałem poznać waszą opinię, co myślicie jako praktycy stosowania dopingu.

Badania po cyklu przed odblokiem - w normie, estro, Prolaktyna, test itd wszystko w normie, wątroba, cholesterol itd. też wszystko ok.

Odblok:
Wszystko 1-6 tygodni
Clostilbegyt 50 mg ed1
Ovitrelle 2 kliknięcia e3d,
Arimidex 1/4 tabl. e3d
Tadalafil 5 mg 1 x 0,5-1 ed

Mam na myśli np. że przyjęte jest, że clomifen bierze się po zakończeniu hcg, tutaj jest na raz, tylko to nie jest to samo co pregnyl więc może dlatego?

Pozdrawiam


Zmieniony przez - contriver w dniu 2022-08-25 23:02:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 175
Tak tak, mi też chodzi o to, że chciałbym zawsze wszystko apteczne ale nie zrobisz już bomby na aptecznych środkach za bardzo, bo lekarze nie chcą przepisywać, co jest zrozumiałe.

Tak zapłaciłem za konsultację i to sporo, z badaniami, lekami i konsultacją wyszło prawie 2000zł a to nie koniec, bo po odbloku kolejne badania itd. pozytywne jest to, że wszystkie badania mi wychodzą bardzo dobrze.

A schodzę, bo nie chcę mi się już walczyć z tym, że nie ma dostępu do środków, potrzebowałem hcg, to na czarnym rynku 230zl za jeden pregnyl płaciłem, który nie wiem czy w ogóle działał, prolongatum też ciężko załatwić mi było, czułem się świetnie badania super, ale nie chciałem już szukać ludzi, żeby załatwiali mi środki od dilerów.


Zmieniony przez - contriver w dniu 2022-08-27 16:04:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
Ładny mix
Wstaw ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 175
No fakt, boję się o swoją dziewczynę po tym, co mam tam rozpisane ;) a na poważnie to co o tym odbloku myślicie?

1. WIEK: 35
2. WAGA: 76
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 115
-udo: 56
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 20 lat
6. DIETA: bardzo dobrze się odżywiam, wszystko się zgadza
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 4 cykle kilkumiesięczne, tylko na enantacie, po około 100mg e6d
8. TRENING: dużo i ciężko trenuję
9. CEL CYKLU: odblok
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie
11. POZIOM BF%: 12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: tak i tak (na ciele)
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2500
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: aktualnie około 130
-martwy ciąg: aktualnie około 140
-przysiad: aktualnie około 100





Zmieniony przez - contriver w dniu 2022-08-25 23:53:17

Zmieniony przez - contriver w dniu 2022-08-25 23:53:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 175
Łodzianin lub inni eksperci-praktycy, jeśli to czytacie, jest szansa na komentarz? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
Dobry odblok. Lekarz ma pojęcie. Nawet zadbał o Twoją psychikę dając tadalafil...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Nie jestem zwolennikiem podawania HCG wraz z clomem ale nie zamierzam podwazac przepisanego odbloku przez androloga.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
Ja się tak odblokowywalem właśnie. Jak w tle leci clomid + IA to nie powinno to popsuć odbloku. Generalnie albo tego nie rozpisał lekarz, i kolega trochę nas nabiera, albo lekarz z dużym doświadczeniem i praktyką w tych sprawach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 175
Hej, nic nie nabieram, lekarz rozpisał, wykupiłem już receptę, zapłaciłem 600zl za wszystko. Lekarz wg mojego researchu jest kompetentny. Jestem tez na forum tutaj od 2002 (tak 2002 :D) roku ale nie mogę się zalogować na normalne konto, bo nie mam dostępu do maila.

A pytam o opinie Was praktyków dopingu, bo nie jest to "standardowy" protokół.
No to w takim razie chętnie zobaczę jeszcze komentarze innych, a ja w ramach odwdzięczenia się dam znać jak to na mnie zadziałało, jak będę robił badania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Ovitrelle 2 kliknięcia e3d"
Ile to jednostek?
(Nigdy nie miałem styczności z gotowym penem do zastrzyków dlatego pytam.)
Super że się dzielisz protokołem tak wolgule dobrze mieć rozeznanie co tam lekarze polecają.
Ciekawy jestem jak na tej dawce clomidu będziesz funkcjonował bo wydaje się dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 175
Obliczyłem na oko (po filmiku na YT, bo nie chcę zmarnować swojego pena na przetestowanie ile kliknięć ma :) ), że dwa kliknięcia to około 330 jednostek, bo Pen ma 6500,ale lekarz powiedział, że to odpowiednik 10000uj hcg, a Pen ma około 30 kliknięć (wg filmiku).

Zobaczymy, zawsze odblok robiłem na 20mg clomidu.
Dzielę się, bo uważam, że każdy powinien mieć możliwość konsultacji takich rzeczy z lekarzem, a koszty są kosmiczne i nie osiągalne dla wielu.. Przez to też rezygnuję z cyklu, bo mam dość walki w poszukiwaniu środków, wszystko lewe, hcg nie działające itd. A jakby się dało robić pod kontrolą lekarza, to przynajmniej środki by były pewne.


Zmieniony przez - contriver w dniu 2022-08-27 12:44:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Mi tam się podoba że wszystko apteczne, myślę że ten lekarz nie pierwszy raz robi takie coś. Z ciekawości zapytam czy normalnie poszedłeś do niego prywatnie i powiedziałeś że byłeś na takiej i takiej bombie z własnej woli i potrzebujesz odblok bo schodzisz czy coś tam kombinowałeś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propionta guzki. Problem

Następny temat

Korekta cyklu

WHEY premium