SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionta guzki. Problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 549

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

96

Wzrost

188

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

4 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Zero

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
Siemanko. Jestem 4 tydzień na propionacie i mam z nim duży problem. Po każdej iniekcji (zastrzyku) dostaje guzki pod skora, sa one bolace I zazwyczaj pojawia sie czerwona delkiatna plama. Guzek zazwyczaj jest wielkosci pileczki kauczukowej I utrzymuje sie z 5 dni I stopniowo sie zmiejsza. Najwiekszym problemem jest do ze iniekcja wypada co 48 godzin I ze tak powiem nie ma juz gdzie kuc. W oby dwoch posladkach znaczy w gornych skrajnych czesciach nie ma juz miejsca. Udo odpada bo 2 razy probowalem i dramat, jakby noge mialo urwac. Bol utrzymywal sie kilka dni. Firmy Propionat zmieniane juz byly 3 razy I nie pomoglo. Moje pytanie czemu tak ?
Czy moge zmienic estr? Znaczy po 4 tyg brania Propionat moge przejsc na przyklad na enanthate ?
Jak nie to co mam robic?

Jak co sterylnosc zachowana. Sprawdzane czy w miesien. Igly probowalem wszystkie 3 cm, 3,5cm, 4 cm. Grubosci tez Od 0,6 do 0,8 I tak efektow brak.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Nie może tak być, problem musi tkwić w tym co lukasz5118 pisał, nie tolerujesz gęstych soków, spróbuj wbić rzadszy i zobaczysz czy będzie zmiana, może masz kumpli co biją i mają rzadsze soki, weź ampa i spróbuj przybić, bo nie możliwe żebyś miał propa z trzech labów i z każdym to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Za płytko wbijasz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Zmień sobie estr na długi enan lub cypio. Możliwe że coś w tym propie powoduje stany zapalne. Możliwe też że po jakimś czasie mięsień się przyzwyczai, ale po co kłóć się na potęgę? Możesz też spróbować rozbić dawke, ale raczej i tak dyskomfort pozostanie. Wbijasz w ten poślad całą igłę 4cm? Mniej niż 4 będzie zapewne za płytko.


Zmieniony przez - master7711 w dniu 2022-08-25 22:35:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
Wbijam praktycznie cala +/- 1-2 mm. Stany zapalne byly przy pierwszych czterech strzalach. Wtedy poszedlem do lekarza I dostalem antybiotyk w tabletkach I Kremie I pomoglo z garczka a kulki pozostaly . Boli jak siadam czy proboje sie schylic.
Czyli moge bezposrednio przejsc na dluzszy estr??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Ja też jestem tego zdania co e-lite że jednak za płytko wbijasz ale zmienić na enana czy cypio możesz w każdej chwili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Zrób strzał długiego estra w dzień gdy wypada prop i już. Potem bij e4d czy e5d. Kombinuj z głębokością wkłucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Nie wiem jakich labów bijesz soki ale jeśli są na gęstych olejach, to zmień na lab na rzadkich olejach. Ja mam podobnie po gęstych olejach, nie ważne jak głęboko wbiję jak wykonam iniekcje, problem jest prawie zawsze, może bólu jakiegoś nie odczuwałem, ale dyskomfort był i robiły się za każdym razem duże gule które schodziły z dobry tydzień, kilka strzałów i nie ma gdzie wbijać. Na rzadkich olejach nie ma znaczenia jak głęboko wbiję, wbijam igłami 13mm i jest zaj**iście, nie ma znaczenia jaki estr, jaki środek, jak bardzo zrobię joystick igłą, po prostu towar się rozchodzi pięknie i nigdy nie odczuwam nawet minimalnego dyskomfortu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
Za plytko wbijam. Tylko nie ma juz igiel dluzszych niz 4 cm. Ostatnie 2 strzaly wbilem igle do samego konca I tak guzki wychodza. To jeszcze bym mial pytanie. Skoro jestem 4 tydzien na Propionat I przejde na cypio to jak dlugo je brac? Ile ma trwac cykl na cypio ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Minimum 12 tygodni, najlepiej 14-16 tygodni na samym enanie czy cypio, oczywiście możesz dłużej jak będziesz ogarniał hormony i dietę, napisałem min. 12 tygodni ale ja ciągnął bym dłużej, to już zależy od Ciebie


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-08-28 08:28:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
krachu6
Za plytko wbijam. Tylko nie ma juz igiel dluzszych niz 4 cm. Ostatnie 2 strzaly wbilem igle do samego konca I tak guzki wychodza. To jeszcze bym mial pytanie. Skoro jestem 4 tydzien na Propionat I przejde na cypio to jak dlugo je brac? Ile ma trwac cykl na cypio ??


Tak jak kolega wyżej opisał. Test to test nic się nie zmienia tak naprawdę nie licząc częstotliwości zastrzyków. Myślałeś żeby trochę dać odsapnac tym miejscom z guzkami i robić mniejsze objętości podskórnie? Jak wbijasz 4 cm domiesniowo to o ile nie jesteś mega gruby to powinno być ok. Podskórnie są igiełki 04x19.


Zmieniony przez - master7711 w dniu 2022-08-29 17:35:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
Wlasnie o to chodzi ze jakis ulany nie jestem. 190 cm wzrostu na 94 kg. Tylko jedyny problem to to ze jak kuje w skrajne gorne rogi posladkow to tak na prawde ja tam posladkow nie mam. Znaczy mam szerokie biodra I plaska dupe. A co za tym idzie moj najwiekszy miesien posladkowy zaczyna sie mniej wiecej w polowie posladka tak to powiedzmy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anavar

Następny temat

Luźna dyskusja odblok od lekarza

WHEY premium