SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga SFD 14/15--> Wybór składów i nabór osób do ligi

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
W tym sezonie wyjątkowo mało chętnych

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
W tym sezonie wyjątkowo mało chętnych
To prawda,a w poprzednim trzeba było powiększać lige... .Więc zobaczymy,może w następnym sezonie bedzie lepiej

Jeśli nikt nie dojdzie, to nie zamierzam nikogo kołować, nie ja jestem organizatorem.
To było półżartem napisane,ale jak nikt się nie znajdzie to niestety ale będziesz musiał odpaść...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
Wszyscy na fejsbuku siedzą

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Mało chętnych bo nikomu się nie chce zawodników szukać ;D a będzie tylu nowych strikerów że masakra ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ja tam w tym sezonie liczę tylko na Zlatana i na Króla Artura

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
Jak Fajansiarz poda skład to bedzie Nas 10 i cos mi mówi że z taką liczba uczestników wystartujemy.Bo skoro przez tyle czasu nie ma chętnych,to ciezko oczekiwać ze w ciagu kilku dni sytuacja ulegnie drastycznie zmianie,choc moze sie myle...

Tak tez myślałem czy nie przesunąć startu ligi o tydzien,to akurat bysmy wystartowali z Serie A ,co za tym idzie wszystkie Nasze ligi z gry by juz rozgrywały swoje mecze a i moze (choć wątpie) znalazł by się ktoś jeszcze.Co Wy na to?

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2014-08-13 22:07:52

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No przesunąć można bo mając 10 czy nawet 12 (przy dobrych wiatrach) drużyn to zbyt szybko skończymy nasze rozgrywki więc śmiało można przesuwać nawet o 2 lub 3 tygodnie i wtedy może niektórzy wrócą z urlopów, wakacji i się zgłoszą

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
No zobaczymy co jeszcze reszta na to+musze wszystko po sprawdzać /po przeliczać.Bo bardzo prawdopodobne ze w czerwcu wyjadę za granice,a troche rzeczy do podliczania mam,no i wiadomo jak to jest...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Electro Team

Sturridge
Commons
Nagatomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
I jak Cris z tą jedną zmianą ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fantasy Liga 2014/2015

Następny temat

Szybkość nóg

WHEY premium