SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Mistrzów 2018-2019

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17474 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196562


losowanie odbędzie sie dzis w Monaco o godz. 18:00


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2018-08-30 14:07:09

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17474 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196562
Nie przypominam sobie by widział nudniejszy finał LM,czego chyba najlepszym dowodem jest to ze przysnęło mi sie na `15 min w drugie połowie xD.Karny zamiast ożywić,sprawić ze bedzie ciekawiej to zabił to spotkanie już w 2 min.Nie bede się spierał czy powinien byc czy też nie,ale sędzia w tak ważnym spotkaniu chociażby dla świętego spokoju powinien takie rzeczy sprawdzić na monitorku... .a i nie sądziłem ze wbiegniecie baby na boisko może wywołać takie poruszenie wśród ludzi i bedzie stanowiło po finale jeden z głównych tematów %) btw Vitaly w mega prosty sposób zaoszczędził/zarobił grube $ (cena wyemitowania reklamy jego strony w tym czasie antenowym pewnie szła by w grube $)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17474 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196562



Chciałem United i Hoffenheim w grupie,ale i tak jest b.dobrze imo.Ciezko mi wskazac jednoznacznienie ktora grupa jest tą grupa śmierci.Grupa D spokojnie mogła by byc wylosowana w LE %)


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2018-08-30 19:23:32

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
Dla mnie grupą śmierci patrząc na składy i możliwości drużyn (niekoniecznie na obecną formę ) jest grupa B, Barcelona na gazie, Tottenham również nie zwalnia tempa, PSV również w gazie (mam nadzieję że pokażą coś konkretnego) oraz Inter - długa przerwa bez Ligi Mistrzów, początek sezonu słaby, niektórzy piłkarze nie wrócili jeszcze z wakacji, a skład na papierze bardzo dobry. Grupa D, grupa ogórkowa aczkolwiek Porto i Schalke nie można lekceważyć

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17474 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196562
Masakra,zeby takie coś przeszło w takich rozgrywkach jak UCL.Sterling też by mógł mieć choć troche przyzwoitości i jak Fowler kupe lat temu sie przyznac chociaz ze nic tam nie było.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ciekawe czy powstaną filmiki z tego upadku z jakimiś przeróbkami - typu potknął się o kopiec kreta

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
Fajny ten karny był

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17474 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196562
No to Liverpool sobie skomplikował mocno sprawy.Jeżeli dobrze patrze to muszą wygrac z Napoli 2 bramkami by awansować?

btw biedny Titi na niezłą minę sie władował z tym Monaco...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
A to będzie klops, jak Liverpool wygra, a Napoli odpadnie. Bez znaczenia jaki będzie wynik, to już można pisać o zaskoczeniu

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Liverpool pewnie wygra i awansuje, bo będę trzymał kciuki za Napoli ale sami sobie narobili bigosu w Belgradzie, aczkolwiek skoro mecz PSG vs Crvena prawdopodobnie był ustawiony, to wcale nie zdziwiłbym się, jakby za x lat okazało się, że ten mecz również został przehandlowany

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17474 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196562
Co za zwichrowany celownik mieli dzis zawodnicy LFC i Napoli,to ja nie mam pytań %).Imo czerwo w 13 min powinno byc dla Virgila i kto wie jak by to później wyglądało (wiadomo jak mega wany jest to gracz dla defensywy LFC).W każdym razie wygrał lepszy zespół i to on jedzie dalej

btw tak patrząc po wynikach to Spurs i Inter zachowywały się tak, jakby żaden nich nie chciał dalej przejść xD.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17474 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196562


Całkiem,całkiem to losowanie.Liczyłem po cichu na United dla Barcy,ale Lyon te nie jest zły

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc.pytania.Piłka Nożna

Następny temat

Liga Europy 2018-2019

WHEY premium