SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Mistrzów 2018-2019

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17447 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196482
Spurs i PSG raczej powinny awansować bez większych problemów dalej.Sspodziewałem sie znacznie lepszej gry w wykonaniu United (zwłaszcza przy tak przetrzebionym składzie PSG) a tu rozczarowanko...



Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2019-02-21 09:59:23

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
oglądnąłęm sobie Juventus wczoraj. Jako ich kibic bardzo się ciesze że....przegrali. Nie zasłużyli w zadnym wypadku na wymeczenie 0:0 przy tych wszystkich ostrzeżeniach jakie otrzymywali od Atletico. Zero reakcji Allegriego, dopiero na sam koniec Bernardeschiego wpuścił który zrobił wiecej w kilka minut niż Dybala przez cały mecz.
Jak się gra piach i nic nie zmienia licząc na cud, to tak sie potem kończy. Niech się teraz stresuje.

Drugie mecz skróty widziałem. Tez cekawe ze City potrzebowało wywalenia ich gracza by się wreszcie wziąć w garść

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17447 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196482
VAR uratował w Juve jakieś jeszcze nadzieje na awans,bo z 3/4:0 by to raczej było arealne.Szkoda że tak późno to wchodzi do użytku...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17447 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196482
PSG co to są za specjaliści od udupiania niemal pewnych awansów,to ja nie mam pytań.Po takiej zaliczce z 1 spotkania i tak przetrzebionym United,nie mieli prawa tego spartaczyć.I jak mam byc szczery to nie bardzo rozumiem po jaka cholerę ten Buffon w Paryzu sie znalazł?.

Alez mi się przyjemnie ogladało dzieciaków z Amsterdamu,jak za dobrych czasów Barcy.Real koncertowo w tydzień przegrał cały sezon i jestem bardzo ciekaw jakie Perez podejmie kroki (zresztą BVB to ładnie roztrwoniła swoją przewagę w lidze i jest na dobrym kursie by udupić sezon)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17447 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196482




Tak po cichu liczyłem właśnie na United badź Spurs,no i mam.Troche bardziej podobał mi sie jednak format w ktorym po meczach 1/4, było organizowane losowaniem par półfinałowych,a nie juz teraz na 'tacy' dostajemy wszystko;ale co zrobić.A w 1/2 widze City v Juve i Barce v Liverpool



Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2019-03-15 12:31:53

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
ja to widzę tak samo

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17447 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196482
Po losowaniu pojawiało się wiele głosów,że nie bedzie większych emocji itd.A tu proszę,mamy dwie niespodzianki.Kto by pomyślał że ktos z pary Spurs/Ajax bedzie w finale? %).Kurcze,gdyby nie ta Barca,to bym trzymał za tą bande dzieciaków z Amsterdamu kciuki by to wygrali.w sposób w jaki grają,przynajmniej dla mnie sprawia że nie sposób w neutralnych spotkaniach za nimi nie być.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dobrze, że tak się zestawiły pary - ktoś z pary Spurs/Ajax będzie w finale, a co by nie pisać, obie drużyny zapracowały sobie na taki zaszczyt. Gdyby nie kontuzje w Spurs, to byłoby jeszcze ciekawiej

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17447 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196482
Ja pierdykam.Te mecze Barcy na wyjazdach w LM to jedno wielkie xD,które najlepiej podkreśla ta bramka na 4:0 LFC.Po 1 spotkaniu była mega euforia,ale tez lekki niepokój że może byc powtórka z Romy.No i jak widac słusznie ... .Jedno trzeba przyznać w tej edycji na nude nie możemy narzekać

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17447 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196482
Nie przypominam sobie by widział nudniejszy finał LM,czego chyba najlepszym dowodem jest to ze przysnęło mi sie na `15 min w drugie połowie xD.Karny zamiast ożywić,sprawić ze bedzie ciekawiej to zabił to spotkanie już w 2 min.Nie bede się spierał czy powinien byc czy też nie,ale sędzia w tak ważnym spotkaniu chociażby dla świętego spokoju powinien takie rzeczy sprawdzić na monitorku... .a i nie sądziłem ze wbiegniecie baby na boisko może wywołać takie poruszenie wśród ludzi i bedzie stanowiło po finale jeden z głównych tematów %) btw Vitaly w mega prosty sposób zaoszczędził/zarobił grube $ (cena wyemitowania reklamy jego strony w tym czasie antenowym pewnie szła by w grube $)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc.pytania.Piłka Nożna

Następny temat

Liga Europy 2018-2019

WHEY premium