SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Licencja 2 stopnia a 1 czym sie rozni?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jak masz możliwość,to rób dwójkę.Możesz z II robić wszystko co daje posiadanie licencji POF I stopnia.Oprócz tego możesz nadzorować i wydawać polecenia POF z licencją I stopnia(często tylko w teorii),a także pracownikom ochrony nie posiadajacych licencji.Ponadto z II możesz pełnić funkcje kierownicze w firmie,lub sam możesz po spełnieniu procedur otworzyć własną firmę ochrony.Dwójka daje więcej możliwości(podobno...wiem,bo sam mam "dwójkę")

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Wielkie dzięki za odpowiedź!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Witam!
Z góry sory za odświeżanie starego tematu ale interesuje mnie to więc nie chciałem już zakładać nowego!
Czy przy licencji 1 stopnia są jakieś ograniczenia związane z posługiwaniem się bronią których nie ma przy licencji 2 stopnia?
W ustawie nie znalazłem nic takiego,ale panuje przekonanie że z licencją 1 stopnia nie możesz posługiwać się bronią
1

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Żeby wszyscy tak tematy odświeżali

Nie ma żadnych ograniczeń w kwestii posługiwania się bronią porównując pracownika ochrony z licencją I i II stopnia,tyle że ktoś mający licencję II stopnia może wydawać polecenia związane z wykonywaniem zadań służbowych,w tym i zadań wykonywanych z bronią osobie z niższym stopniem licencji(najczęściej chodzi o kwestię pobierania,zdawania,przekazywania broni)

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
słaby 56 wielkie dzięki za udzielenie informacji.
tak też myślałem ale wolałem się upewnić
1

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
A pytanie jeszcze... Posiadam kurs CP czyli Close Protection ,oraz ważna brytyjska licencję SIA też Close Protection. Jak w tym przypadku wygląda droga do licencji II stopnia w Pl?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wygranie walki na ulicy lub ucieczka

Następny temat

Powrót do treningu

WHEY premium