SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lewy nadgarstek ból

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Witam
od pewnego czasu czuje ból w lewym nadgarstku. ból nie ejst ciągły jedynie jak go zginam lub chce lewą ręką sie podeprzeć na nim.. Przeszkadza mi to bo i pobolewa przy wyciskaniu sztangi na słowni , przy cwiczeniach na triceps na maszynie.. Stosuje obecnie masc Diklofenak ale średnio pomaga.. Nie chce przerywac cwiczeń bo dieta utrzymywana, suple kupione nie chce pauzować. Wydaje mi się że jest to nadwyrężenie chyba, macie jakieś sprawdzone sposoby żeby przeszło?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zdiagnozować i leczyć żeby wyleczyć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozgrzewkę robiłeś ?, raczej nie sądzę.

Rozgrzewaj,poza tym to rehabilitacja a nie jakieś cudaczne środki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
moze podczas treningu owijac bandazem?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Miałem podobny problem, przeszywający ból nadgarstka tylko w niektórych pozycjach. Najprawdopodobniej skutek złego uchwytu przy wyciskaniu sztangi leżąc na sporych ciężarach. Ciężko było cholerstwo zaleczyć, pomogło parotygodniowe odpuszczenie katowania, maść rozgrzewająca przed każdym treninigiem, dokładna rozgrzewka i owijki na nadgarstek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przeskoki w kolanie

Następny temat

Ból w okolicy biodra po wymachach.

WHEY premium