SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w okolicy biodra po wymachach.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
Cześć,
dzisiaj, kiedy robiłem wymachy nóg w bok, poczułem nagle dość silne ukłucie w stawie biodrowym (czy też jego okolicy, ciężko powiedzieć). Od tej pory boli cały czas przy chodzeniu, utykam. Jak trzymam nogę przez jakiś czas bez ruchu, to przestaje na moment boleć, ale wystarczy, że przejdę kawałek i znowu wraca.
Mieliście tak kiedyś? Wiecie mniej więcej co to może być?

Podpisano - człowiek chodząca kontuzja...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 264
Opisz okolicę/zrób zdjęcie gdzie boli :) Zależnie od okolicy przyczyny mogą być rożne

Got muscle?.... want some?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
Mniej więcej w tym miejscu gdzie z boku nogi, przy stawie biodrowym przechodzi pasek od majtek :P
Ale to boli tak głębiej. Nie czuć bólu podczas nacisku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 264
Przyczyny mogą być różne, np. przeciążenie m.gruszkowatego albo przywodzicieli, np. przywodziciela krótkiego. Może być także mały uraz więzadłowy, np. więzadła kości udowej. Skoro możesz chodzić, nawet z bólem, to wątpię żeby było to związane ze stawem, tym bardziej, że pewnie jesteś młody :) Przeczekaj trochę, smaruj maścią przeciwzapalną, np. Voltarenem. Jeśli problem będzie się przeciągał idź do lekarza lub do dobrego fizjoterapeuty.
Pozdrawiam

Got muscle?.... want some?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
Tak, mam 17 lat.
Chyba nie jest aż tak źle, bo byłem na treningu i jakoś przeżyłem, więc pewnie dwa dni odpoczynku i znowu będzie ok :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lewy nadgarstek ból

Następny temat

Ból w okolicy biodra po wymachach w bok.

WHEY premium