SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Levrone nie wystapi na Mr.O

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
WOGÓLE TO CO SIE STAŁO Z ZAWODOWĄ KULTURYSTYKĄ TO JAKIS KURNA CYRK!WYGRYWAJĄ SAME KLOCE BEZ PROPORCI BEZ WASKICH TALII TYLKO JAKIES PASIBRZUCHY JAK COLEMAN!A CUTLER TEZ NIEMA TALII OSY JEST POPROSTU KLOCEM I TO NIETYLKO MOJE SŁOWA SĄ BO WIELE OSÓB TAK TWIERDZI!MIMO TO MAM SZACUNEK DO NICH WSZYSTKICH BO MAJA ZA***ISTE OSOBOWOSCI I SĄ BARDZO ZYCZLIWI!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
O JEAN PIERRE FUX czytalem jakis czas juz temu w gazecie ...a ja jednak sadze ze Coleman wygra albo Cutler...ale co sadzisz o Cormier...on tez naprawde ladnie wyglada...
Juz nie moge sie doczekac relacji z Olimpi..moze wiesz czy gdzies bedzie relacja na zywo..w co watpie

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
NA NECIE BEDZIE RELACJA NA ZYWO ALE BEDZIE PŁATNA!TO BEDZIE TAKIE PAY PER VIEW!CORMIER MA ŁADNĄ SYLWETKE TYLKO ZAWSZE CO ROKU MU CZEGOS BRAKUJE!JESLI BEDZIE WYGLĄDAŁ TAK DOBRZE JAK NA ZAWODACH ARNOLDA I JESZCZE O 1% LEPIEJ TO BEDZIE W 1SZEJ 3CE!JA NADAL MYSLE ZE COLEMAN NIEWYGRA A JESLI WYGRA TO POPROSTU MOJE PRZYPUSZCZENIA ZE TO JEST TA HOLERNA POLITYKA I KASA JAK W BOXIE BEDA POPROSTU FAKTEM!KTOS Z TAKA NIEPROPORCJONALNA SYLWETKA JAK CUTLER CZY COLEMAN NIEPOWINIEN WYGRAC!CO Z TEGO ZE SĄ DORZEZBIENI I WIELCY JAK NIEMAJA PROPORCJI!DLA MNIE PIERWSZA TRÓJKA WYGLĄDAŁA BY TAK:1-LEVRONE 2GI-FLEX I 3CI-CORMIERz!KONIEC KROPKA!A NIE JAKIES DZIWOLĄGI!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Co do wynikow tez bym chcial zeby takie byly ale Flexa bym postawił na 1 miejsce chociaz za to ze nalezy mu sie za te wszystkie lata...postawil na proporcje jak sam wiesz a nie jak coleman na mase....
To czekamy na olimpie...a ty bedziesz jakos ogladal na zywo czy tez czekasz na relacje na forum i w gazetach??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
MOZLIWE ZE WYKUPIE SOBIE BROADCAST NA INTERNECIE I BEDE OGLĄDAŁ OLYMPIE ALE JESZCZE NIEWIEM!JESLI NIE TO BEDE SLEDZIŁ WYNIKI NA STRONKACH INTERNETOWYCH!BARDZO LICZE NA TO ZE LEVRONE WYSTĄPI ALE JESLI NIE TO I TAK ROZUMIE TO BO WYSTĄPIC Z TAKĄ KONTUZJĄ TO WIELKIE WYZWANIE I RYZYKO!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
szkoda chlopaka a na niego stawialem w tym roku

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Chyba jednak wystapi, widzialem go na fotkach przed zawodami i na fotkach z konferencji prasowej przed zawodami.



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozdrowienia z NYC !!!! Juz tylko godziny nas dziela od kulturystycznej imprezy roku , czyli Mr. Olympia. Levrone jednak wystaruje , natomiast wycofal sie Chris the Real Deal Cormier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
a kogo jeszcze nie bedzie mow...bo napewno juz wszystko wiesz)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
I Coleman zwyciężył. W 2004 też zwyciężył. Historia potrafi zaskakiwać. Ale jeśli w tym roku zwycięży, to - według mnie - będzie to przegięcie pały.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dennis James 9 tyg przed Mr.O

Następny temat

Andrew znowu na ringu

WHEY premium