SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurs ochrony

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 828
Witam.
Mam takie pytanie, czy ktoś wie czy można zrobić kurs ochrony ale bez licencji?
Obecnie szukam pracy i powiedzieli mi ze musze miec sam kurs nie musze miec licencji. Czy takie cos jest w ogole mozliwe?
A druga rzecz czy mozna zrobić licencje 1 stopnia kiedy ma sie kat wojskowa E?( mlody i glupi bylem nie myslalem ze kiedys mi bedzie to potrzebne i troche poudawalem na komisji)
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 168 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7305
A co za problem zrobić sam kurs,sam taki mam.Licencji lepiej na razie nie robić bo po deregulacji Gowina dostaniesz ją po samym kursie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 168 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7305
No muszę jeszcze dodać że po deregulacji nazwa "licencja" nie będzie obowiązywać.Będziesz wpisany na listę "wykwalifikowanych pracowników ochrony".Ogólnie będzie łatwiej zdać,więc nie ma co się śpieszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 574
Niestety nie wejdzie Posiadam licencje II stopnia doradze ci od siebie z licencja jestes lepiej traktowany obojetnie czy to obiekt czy konwojent czy ptrol interwencyjny. Kursy robisz zazwyczaj w firmie ochronirskiej któr ama na to certyfitkaty.Przechodzisz kurs teorii , samooborna, potem zdajesz dla picu wewnetrzny egzamin .Potem zapisujesz sie na państwowy egzamin i tu zaczyna sie jadka.Jezeli chodzi o województwo wielkopolskie to co kwartał sa egzm. w Poznaniu 1 dzien to pisemny, potem teoria na drugi dzien samoborona a na 3 masz teorie z broni i strzelnice.Masz tylko jedną poprawke gdy oblejesz zdajesz od nowa. Startuj na Licencje potem zamiast chodzic po sklepie bedziesz siedział na monitoringu chociaz na monitoring musisz miec II a z E pozostaje Ci tylko chyba jedynka. A co do Pana prezes3x mówiac ze Licencja bedzie dana po kursach wprowdzasz w bład. Sam pracuje na patrolu i konwoju i przypominam ze praca z Bronią Palna.A zeby

;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 574
miec bron palna musisz Kolego miec pozwolenie.Pomysl gdyby kazdy miał dostep do broni palnej to było by istne GTA na miescie. Owszem zmieni sie ale dotyczy to pracowników obietku czyli Dozór obiektu , TESCO ITD. JEzeli chodzi o patrol interwencyjny lub konwojent wciz bedzie obowiazywal egzami panstwowy. Przymus posiadania srodków przymusu bezposredniego

;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 168 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7305
http://ms.gov.pl/pl/deregulacja-dostepu-do-zawodow/i-transza/Bartek ,uwierz nikogo nie wprowadzam w błąd ,zapoznaj się z ustawą o deregulacji pracownika ochrony:projekt ustawy str 70 art 5 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 168 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7305
Usuń z linku Bartek bo źle wkleiłem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 168 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7305
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 574
tak tyle ze pracownicy posiadający Licencje z pozwoleniem spełnić beda dodatkowe funkcje.Pomysl troszke sa banki...jak bez broni podjedziesz na napad? ja wiem ze to wszystko jest chore ale podobno ci nowi beda mieli uprawnienia bez broni a Ci co maj ajuz bron bedą dodatkowo mogli wykonywac Konwoje i jeździc w grupie z bronią z pracownikiem co znajduje sie na liscie wykfalfikowanych praconików:)

;))

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pod boks.

Następny temat

Przygotowania (zawody)

WHEY premium