SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurs do licencji ochrony fizycznej II stopnia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 94
Witam,

Jestem z Warszawy i szukam w WARSZAWIE ośrodka, szkoły gdzie w najbliższym czasie mogę zrobić taki kurs - jak ktoś coś może polecić itd.

Uczyłem się wcześniej w szkole policealnej ochrony osób i mienia, ale na drugim semestrze z powodu zbyt małej ilości osób zawiesili semestr.
Dlatego chce iść na kurs POF II, ale mam pytanie czy wpierw trzeba iść na POF I czy od razu można na POF II i co sądzicie lepiej robić II stopień czy wpierw zrobić sobie I i po jakimś czasie II.

Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
https://www.sfd.pl/Jak_wyrobic_licencje_ochroniarza__-t505020.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 94
Znaleźć szkołę w Warszawie umiem tylko pytam o opinie o szkole.

A rozumiem że mam pytać w tamtym temacie??

Bo tam odpowiedzi na moje nie znalazłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Pakersen-coś słabo jesteś poinformowany jak na osobę uczącą się przez jakiś czas w tej policealnej szkole...

Nie musisz robić najpierw "jedynki",by zrobić "dwójkę".Rób od razu "dwójkę",bo po niej masz większe uprawnienia.Z "dwójką" możesz nadzorować pracę osób z "jedynką"(w praktyce to fikcja,jeżeli pracujecie na takich samych stanowiskach i na dodatek są to koledzy),z dwójką możesz pełnić funkcje kierownicze w firmach ochrony(kolejna fikcja,bo wiadomo,że właściciele firm ochrony na takie stanowiska wstawiają swoich,choć czasem jak ktoś się wykaże,to jest szansa),możesz też założyć własną firmę ochrony,możesz sporządzać plany ochrony w firmie w której pracujesz,bądź dla innych podmiotów gospodarczych.

Co do firm to nie wiem gdzie najlepiej robić kurs w Warszawie.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 94
słaby 56 wiesz z policealnej zdałem jeden semestr, a drugi zawiesili z małej ilości osób i nie mówili nic o kursie na licencje itd. bo po zdaniu egzaminów przed komisją i zawodowego nie zdaje się już na policji. Dlatego też nie wiedziałem jak to jest z tymi kursami.

No i nie mam pojęcia jaką szkołę i gdzie ten kurs zrobić by być jak najlepiej przygotowanym, bo jednak samodzielna nauka to jeszcze nie wszystko by zdać w Policji. Dlatego też szukam opinii w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Być najlepiej przygotowanym do czego ? Do zdania egzaminu czy do pracy ?

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 94
Tego i tego.

Po prostu może ktoś z forum robił kurs na licencje w Warszawie i może coś polecić o to się rozchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
pakersen
Tego i tego.

Po prostu może ktoś z forum robił kurs na licencje w Warszawie i może coś polecić o to się rozchodzi.
Niestety jedno i drugie z lekka się wyklucza.

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Paweł- może w Securitasie robią kursy na P>O>F> z licencją u J.R ?

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Chyba tylko dla własnych PO

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BOKS! 4 TYGODNIE DO WALKI (PIERWSZA WALKA)

Następny temat

judo a ogólny rozwój fizyczny

WHEY premium