SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto z was zastosował techniki bjj???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12149

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
Tak o parterze.

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ech troche sie swojego czasu szalalo :D Jesli chodzi o grapling na ulicy to obalenia i parter jak njbardziej rules :) pamietam, ze w****il mnie ostro kiedys ziomek chyba z 60 kilo ode mnie ciezszy (powaga) bylem ostro wkurzony ale luzik, jednak chyba wyczul moje negatywne wibracje i sam sie wyprul wtedu nie wytrzymalem, zrobil zmylke ataku na glowe a tak na prawde to go za nogi i sruu: jestem w topie a pode mna 140 kilo zywej wagi, jak zaczolem go nap*****lac to myslalem ze zabije, wszystcy wokol zglupieli (bylo to na stacji PKP) dopiero po jakims czasie ziomek odciagnal mnie (dobrz ,ze zadne psy nie wpadly)- no ale to takie najostrzejsze chyba starcie za pomoca graplingu, dalej to jest mnostwo "uspokajania" na imprezach czy na ulicy gdy ktos zaczepia mlode piekne damy :D to ja, zeby nie wyjsc na brytala gilotynke :D technika rules wszystcy od razu jak dzieci spokoini sie robia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
Wszystko ładnie pieknie gdy jest jeden na jednego.Wtedy mozna sobie gościa łamac.Może ja miałem takiego pecha, ale rzadko walczyłem 1 na 1 i wiem ze pzry wiekszej liczbie gości grapler jest stracony.

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jest 2 to jest o jednego za duzo :D wiec trzeba wiac nawet jesli bylbys Silva i Mino w jednym :P Kazdy w takiej walce jest stracony chyba ze u ciebie na ulicy napadaja jakies dzieciaki z podstawowoki bo u mnie to postawni, pozadni dresiarze albo ***ane cygany ale oni to chodza dziesiatkami :D Jesli dobrze uderzasz to jednemu plombe albo low kick i w nogi a jak grapler to jednego rzucasz i tez w nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 891
Moglby ktos wyjasnic co to jest ta gilotynka albo jeszcze lepiej wrzucic jakas fote. NIe znam sie na grapplingu ale mnie to interesuje.
Dzieki i Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273


Gilotyna ze wskoczeniem w garde.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273


A tutaj gilotyna prezentowana przez Pequeno, ktory slynie z tej techniki. Prezentuje standardowa gilotyne oraz wariacje

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 891
Dzieki, wyglada zacnie zwlaszcza to drugie. Masz Soga.
Sam w realnej walce nie probowalem chwytow raczej poza prosta dzwignia na nadgarstek ale kilka razy bylem swiadkiem jak chwytami lub dzwigniami kolesie bardzo latwo uspokajali cwaniaczkow kozaczkow - przyznam ze robi to wrazenie i na kozaczkach i na swiadkach.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38
ha nie tylko stosowalem duszenie "do konca" na ulicznych leszczach ale sam tez czesto odpadam przez mata leo na imprezach hehe polecam wrazenia niezapomniane podroz w czasie i przestrzeni zagwarantowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5508
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

szkoleniowka COMBAT 56

Następny temat

Jak poradzić sobie gdy przeciwnik.....

WHEY premium