SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który prop.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Zabawne, na rynku dostepne srodki chocby typu Testovis i Unigen, a tutaj poleca sie jakies alchemie, rotexy rozrabiane w wannie i tym podobne badziewko:)

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2011-12-23 12:50:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
Dlatego, że na rynku dostepne srodki chocby typu Testovis i Unigen sa podrabiane bardzo czesto.

Biore rotex i jest miło .

Lepiej wziac dobry UG niz brac niepewną aptekę. Niedość, że jeżeli okaże się być podróbką i staracisz czas, to nie wiesz co tak na prawdę w siebie wtłoczyłeś.

Zmieniony przez - kk3 w dniu 2011-12-23 12:59:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
Poza tym Unigen to tez wanna tylko ze wieksza ale za to chinska..

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
kk3 bierzesz propa rotexa i nic Ci nie jest ?? Mnie i kumplowi wyskoczyły sine guzki, ponadto kumpla bardzo bolało i piekło po strzale. Mam dostęp do testolica i alchemi i cały czas sięzastanawiam bo mimo wszystko testolic też jest podrabiany :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W większości propów gdzie stężenie jest takie jak deklarowane na etykiecie miedzy innymi Atom, Rotex moze pojawic sie bol po inj. Jest no standardowe zjawisko pojawiajace sie przy srodku takim jak prop, niektorym po kilku inj przechodzi zas niektorzy calkiem sobie daruje ten estr. Wszystko tez to kwestia organizmu, kazdy organizm zareaguje zupelnie inaczej. Jednego dany prop bedzie bolal, drugiego już nie. Zas niekotrzy bede wciskac ciemnote ze dany srodek czy to atoma czy innych firm to syf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
j/w.
Z tego co czytałem, a też sporo się zastanawiałem przed wyborem labu, każdy prop boli. Najgorzej jest z balkanem. Kilka słów o bolącym rotexie:
https://www.sfd.pl/kk3__przygotowania_do_sezonu_%_-t823445-s4.html#post7

Rano zrobiłem iniekcję w lewy poślad i bezboleśnie.

Zmieniony przez - kk3 w dniu 2011-12-23 14:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Panowie bolec moze ale nie seby jakies sine guzkiwyskakiwaly i pieklo. bilem juz propa i wiem ze czasem boki nawet bardzo ale nic nie wyskakuje. po za tm propa w tym nie ma bo mialem tydzien przerwy miedzy oststnia iniekcja z pmp a rotexa i poczulbym go jesli tam by siedzial prop. na propie z pmp agresja lekka i ruchac moglbym non stop na rotexie tego nie ma. pimpujcie go dalej mimo takich faktow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
Mogę ci podesłać zdjęcia pośladków na maila jak chcesz .
Masz rację, libido tylko lekko w górę, co do agresji to się nie wypowiadam, bo raczej spokojny chłopak jestem.
W przyszłym tygodniu planuję wrzucić skan badań poziomu testa.

Zmieniony przez - kk3 w dniu 2011-12-23 14:36:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2892
A jak jest z Testopem-100 (niby Chiny)?? pytam o tą wersję aktualną a nie z przed kilku lat?

daleko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
polecam Alchemie po 1szym szocie takie libido ze musiałem odrazu w jajo strzelic :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Balkan do ustny help

Następny temat

3 cykl. co wybrac do deci i wina w tab.

WHEY premium