SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna mono + Thermo Speed EX

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Koksik wiem, ze nie mozna wysylac linkow, ale on chcial dowodu to ma, a na priv nie moglem wyslac bo nie mam abona :/

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
A za koszty wysyłki ile sobie liczysz? Bo w przypadku TSE możesz go wysłać poleconym i wtedy ok 5-6zł bedziesz płacić jeżeli w ten sposob to zrobim to łykam go z miejsca.

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61015
Odpowiada, tylko wlasnia jaka przesylka i za ile ta przesylka ? Raczej chetny...

No to okolo 6 zl mysle tak ze za 32 pln z wysylka biore... aha i zamkniety oczwyiscie orginalnie ?

Zmieniony przez - Miecio2 w dniu 2007-12-26 10:38:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
No zapakowany oryginalnie. Tylko mam dwoch kupcow wiec kto da lepsza cene temu sprzedam bo mam tylko jedno opakowanie ;) A i odrazu mowie nie wysylam za pobraniem jesli ktos sie boi to moge wystawic na allegro. Paczka na poczcie kosztuje 8 zl a przesylka 6zl tylko nie wiem czy sie uda to wyslac przesylka a nie paczka ;) czekam na propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
Bez problemów wyślesz jako polecony Także jestem chętny możemy przez allegro to załatwic.

Zmieniony przez - RuDy_17 w dniu 2007-12-26 12:58:13

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Zainteresowani niech pisza na maila to dam link do aukcji na allegro i komu bedzie odpowiadac ten kupi. Mail: [email protected].

Zmieniony przez - john_ny w dniu 2007-12-26 14:03:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61015
DObra nie bede sie targowal o 2 zl kupie na allegro, jak sie w***ales rudy to juz wez to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
O nic sie nie w****iałem, pełen lajt Kolego

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61015
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
Biore,biore

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon II 700g

Następny temat

Stimulant X kupie.

WHEY premium