SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kravmaga Łódź

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3690

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bedzie na 100%
Pozdro 600
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
i mowisz ze jestes zadowolony? latwo to opanowac? jak efektry treningow u ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1557
jak chcesz pomieszane to idź na MMA ale podobno ciężko na tym jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 462 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2948
Zapraszam na treningi Krav Maga do Stowarzyszenia Krav Maga Polska- we wtorki srody i piatki. W srody trening na macie z niebieskim pasem bjj, wiec poznasz to wszystko co jest potrzebne zeby nie dac sie przewrocic, a jak juz to szybko wstac.
Koszt treningów - 100 zł za 12 treningów w miesiacu. Jezeli marzysz o pracy w policji w wojsku lub czyms podobnym to nie znajdziesz niczego lepszego. Pozdrawiam.

Im więcej potu na treningu tym mniej krwi w walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1557
ja chodziłam na krav magę i nie uważam jej za nic nadzwyczajnego. zbyt mało tam jest stosowania ciosów są one tylko zaznaczane jest to niepraktyczne bo jak komuś coś pokazywałam to było niby pięknie ale jak dostałam w morde to stanęłam jak wryta i nie wiedziałam co zrobić. są to oczywiście moje spostrzeżenia i każdy może mieć inne. najlepiejsam pójdź i się przekonaj. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 462 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2948
Nie wiem gdzie treniwałas KM u nas na sekcji jest mnóstwo sparingów równiez w parterze. Podczas treningu uzywamy tarcz, suspensorów , kasków tak ze trenujemy w pełnym kontakcie. Mamy piankowe pałki, noze itp. tak aby mozna było wykonywac techniki na full. Przyjdz i zobacz a spodoba ci sie.


pozdrawiam

Im więcej potu na treningu tym mniej krwi w walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1557
ja już się zapisałam na vale tudo i shootwrestling i mi narazie wystarczy. poza tym Ty jesteś z częstochowy więc mniemam że tam ćwiczysz a ja z Łodzi więc troszkę daleko... może macie inne zajęcia niż ja miałam czyli nie tylko zaznaczanie w zwolnionym tempie ciosów. ja podczas tego co chodziłam (czyli prawie rok szkolny) raz miałam kontakt z tarczą i raz jak trener zgasił światło zrobiłyśmy sobie z koleżanką sparing a tak to samo zaznaczanie. jeżeli u Ciebie zajęcia wyglądają inaczej to sorry zwracam honor. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PittBullka gdzie trenujesz?? Jak mozesz to napisz ceny adres dni i godziny treningow.
Pozdrowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 462 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2948
Nie nie, jestem z Częstochowy to prawda ale mieszkam i trenuje od 5 lat w Łodzi. Tak więc jeśli będziesz chciała zapraszam.

Im więcej potu na treningu tym mniej krwi w walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1557
vale tudo we wtorek i w czwartek od 20.00 do 21.30 shootwrestling w środę od 16.30 do 18. zajęcie dopiero się zaczęły w zeszłym tygodniu więc jak coś to przychodź spodoba Ci się. cena z 1 lekcję 15 zł. za miesiąc 80(2 razy w tygodniu) 100 zł(3 razy w tyg) 130(4 razy) lub 150(5 razy). zajęcia odbywają sie na ulicy łanowej 85 w domu handlowym jagna. jest to szkoła Wojciecha Adamusika. masz do wyboru jeszcze inne style walki ale mi się nie chce tego wszystkiego pisać... pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sklep

Następny temat

VICTORY L-ORNITYNE I L-ARGININE

WHEY premium