SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszykówka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
Witam już pisałem wczesniej podobny temat ale nie mogę nic dla siebie znaleść.. To na wstępie chciałem powiedziec ze dzisiaj byłem na zawodach w koszykówke i zdałem sobie sprawę ile jeszcze musze się nauczyć ... No więc nic dla siebie nie mogłem znalesc na forum albo poprostu nie rozumiem tego co jest napisane ... Teraz jest zima więc wolał bym takie ćwiczenia przygotowawcze a i jeszcze raz powiem że nie jestem w żadnym klubie i narazie wole się poszkolić niż sie gdzies zapisać .. yy na czym to skończyłem ... Aha no to wole najpierw jakis trening przygotowawczy chociarz do sali dostęp mam czasami .. Aha i jak już ktoś zlituje się nademną i ułoży mi ten trening to niech weźmie pod uwagę to że mam od 8.00 do 14.00 szkołe no i po tym z godzina na nauke ale nie codziennie : ) To wszystko z góry dziękuje za odpowiedź.

A i zapomnialem dodać ze mam 14 lat 178 wzrostu i 58 kg ważę

Zmieniony przez - szymekk123 w dniu 2008-12-02 16:22:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1685
Też radze iśc do klubu bo juz chyba najwyższy czas na ciebuie. A co do wzrostu ja mam 170 i gram jako SF i daje sobie radę z gośćmi po 190.

Siłownia ci jest niezbędna zwłaszcza nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 638
więc tak 178cm i 58 kg? Troche mało...Słuchaj jeżeli masz sie gdzie zapisać to sie zapisz nie czekaj,jaki sens?Myślisz że sie więcej nauczysz?I jeszcze jedno o jaki konkretnie trening Ci chodzi?Na siłowni?CO chcesz osiągnąć, napisz a postaram się pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
chodzi ci o to że za mało waże czy wzrost ? Właśnie rodzice mi to mówią że za mało ważne tylko że jak jem to i tak nie tyje ... :]
Narazie niechce sie zapisac do klubu .. hmm może dlatego, że sie "wstydzę" niewiem .. musze najpierw troche podtrenować a o trening to głownie chodzi mi o wyskok rzuty z dystansu no i co według ciebie jest najważniejsze by trenować w takim wieku : ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 217
Miałem ten sam problem balem sie zapisać do klubu ale kolega mie namówił poszedłem troche sie balem ;D ale już na 2 treningu było super minęło pul roku i już gram w tz. 1 składzie więc sie nie bój i jak najszybciej do klubu!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
Tylko że ciebie kolega zaporawdził a ja nie mam nikogo kto by chciał ze mna isc na taki trening .. Nie przekonujcie mnie abym poszedl tylko prosze o trening : P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 217
Kolega mnie namówił ale nie szedł zemną.
Jeśli chodzi o trening to dużo kozłuj dobry kozioł jest bardzo ważny rób se tz. ósemkę, między nogami itp. staraj się nie patrzeć na piłkę oczywiście naucz się rzucać prawidłową techniką o tom technikę to musisz poprosić kogoś żeby ci pokazał bo nawet jak się postaram opisać w szczegółach to i tak nie zrozumiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 217
i jeszcze 1 do jakiego klubu chcesz się zapisać w przyszłości niestety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 638
idź do klubu nie czekaj!! jak masz pod nosem to idź, słuchaj jedynym dobry treningiem jest GRA... najlepiej z lepszymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 428
troszku wysoki jestes takze moglbys sprobowac w klubie.jednak jesli nie czujesz sie jeszce na silach to cwicz kondycje poprzez bieganie tzw."suicide lines" czyli biegi od lini do lini boiska do siatkowki.cwicz rzut czyli duzo rzucaj na boisku i cwicz kazde pozycje.dystans i poldystans,z kozlem i bez kozla.(najlepiej jakby jakis twoj kolega pomagal Ci zbierac i podawac po kazdym rzucie).jesli nie masz dostepu do kosza na sali,w domu podrzucaj pilke do sufitu lezac.pilka ma leciec w to samo miejsce co skutkuje lepsza skutecznoscia na boisku.cwicz tak obie rece po pare serii.treningow na wyskok w tym wieku Ci nie polecam.mozesz robic przysiad bez zadnych przyborow,ale nie zbyt nisko schodz w dol.wspiecia na lydki,a poza tym to tylko rzut z wyskoku,wsadzanie na niskim koszu+rozsciaganie.graj duzo ze starszymi,ktorzy juz troche graja.poza tym nie poddawaj sie i zapisz sie do klubu.tam nauczysz sie wiecej niz samemu.I NIE ZAPOMINAJ NIGDY O ROZGRZEWCE I ROZCIAGANIU PRZED GRA JAK I PO.DZIEKI TEMU MOZESZ UNIKNAC WIELU URAZOW I KONTUZJI.

dodatkowo polecam strone Pacudy z treningamii etc.

POWODZENIA!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 428
P.S. jedz duzo owocow i warzyw,poczytaj sobie na forum zywienie i diety.jest ich tu mnostwo i z kazdej mozesz wyniesc cos dla siebie.aby zwiekszyc troche masy mozesz jesc 2 lub 3 posilki w szkole czyli pare kromalek.w domu jedz troche wiecej zywnosci takeij jak ryz,kasza,makaron,ryby,mieso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 217
rozciąganie ;o prawidłowe rozciąganie trwa ponad godzinę nie zawracaj sobie głowy bezsensownym rozciąganiem trenuje dość długo i tylko raz się rozciągaliśmy ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak trenują zawodowcy - czyli trening mistrzów ;]

Następny temat

Trening ogólnorozwojowy (cel półmaraton, 2 razy w tygodniu)

WHEY premium