SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kostka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 360
Witam. Jakieś 2 miechy temu skręciłem kostkę w prawej nodze. To moje drugie skręcenie tej kostki. Mam mianowicie następujący problem. Od tych 2 miesięcy jest lekko spuchnięta i co jakiś czas występuje ból. Co mam zrobić aby zeszła opuchlizna?

Sport to zdrowie :D Każda ci to powie:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
Jest bardzo dobra maść na kontuzje ( bardzo szybko się wchłania, bezwonna, redukuje ból, obrzęk i opuchliznę, do natychmiastowego leczenia nieostrych urazów ) Elyth S Balsam w tubce 150 ml. Ja stosowałam tuż po naderwaniu torebki stawowej gdy miałam wylew. Pomogło
Pozdrawiam.
1

Sklep dla sportowców - medycyna sportowa - http://www.weron.eu/category/medycyna-sportowa-114 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
Dobra jest również Stadiopasta, gdyż skutecznie eliminuje urazy powstałe po stłuczeniach, skręceniach, naciągnięciach i naderwaniach mięśni, ścięgien oraz wiązadeł. Likwiduje krwiaki, siniaki, obrzęki, opuchliznę. (Polecam zajrzeć do strony sklepu w moim opisie)

Sklep dla sportowców - medycyna sportowa - http://www.weron.eu/category/medycyna-sportowa-114 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 360
O taka rade i odpowiedź mi chodziło:) Wielkie dzięki:)

Sport to zdrowie :D Każda ci to powie:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

umieram ;/

Następny temat

nierówne barki

WHEY premium