SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kopać - Wyzej mocniej precyzyjniej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Człowieku powtarzaj kopnięcia setki razy dziennie, kop na tarcze a najlepiej trenuj 2 razy dziennie a zobaczysz szybko róznice

Przy jego stazu i 2 treningach dziennie zobaczy szybką roznice...ale w przetrenowaniu.
1

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 953 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15062
Może i w jego przypadku tak ale o przetrenowaniu przeważnie gadają osoby które nigdy tak nie trenowały. Ja to ludzi nie rozumiem trenuje taki 3 miesiące pewnie ze 2 razy w tyg i ****a oczekuje niewiadomo czego że jego kopnięcia będą powalać litości

Ojca oszukasz, Matkę oszukasz, Życia nie oszukasz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Tyfran jak czujesz nieziemską frustrację tym, że na forum piszą też osoby początkujące a nie tylko mistrzowie świata MT/KB/Boksu tak jak ty, to nikt ci nie każe tu zaglądać.
To jest normalne, że osoba poczatkująca zadaje tego typu pytania i chce jak najszybszych efektów treningów. Ty tez kiedyś zaczynałes i zachodziłeś w głowe kiedy będziesz kopał jak Van Damme. Wiec może wiecej zrozumienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
Przy jego stazu i 2 treningach dziennie zobaczy szybką roznice...ale w przetrenowaniu.
A jak ja mialem pół roczną przerwę przed ktora trenowalem 2 razy w tygodniu a teraz cwicze tak jak tyrfan3(tylko ze ja raz dziennie) i zmeczenie organizmu czuje pod koniec tygodnia to jestem alienem czy co jeśli ma czas i ochote niech spróbuje intesywnego treningu wiadomo na poczatku nie mozna tyrać sie na max ale po paru dniach organizm sie przyzwyczaja wiec panie Marcinie skoro Pan tak nie ćwiczy to czemu inni maja tak nie cwiczyc ?
Ps.Powodzenia na walce

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
ale po paru dniach organizm sie przyzwyczaja wiec panie Marcinie skoro Pan tak nie ćwiczy to czemu inni maja tak nie cwiczyc ?

Przeczytaj cały temat od początki i przemysl czy gdybys trenowal 5 lat na silowni poczym zaczal trenowac sporty walki i nie mogł wykonywac kopniec na wysokosc kolana ( co po 3 miesiacach treningow MT troche sie polepszylo) bylbys w stanie trenowac 2 x dziennie - czyli 14 treningow tygodniowo!
Wszystko wymaga treningu, lecz z uzyciem umysłu, umiaru! Trzeba stopniowo zwiekszac intensywnosc aby w jego przypadku widziec postepy.

Ps.Powodzenia na walce
Powodzenia w nauce gramatyki.

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-11-06 17:21:35

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
Typku obraziłem cie swoim postem ?? to mnie nie obrażaj swoim bo to hasło z gramatyka jest iście szczeniackie poza tym 7 dni w tygodniu to nawet Wanderlei Silva nie ćwiczy ;] bo trzeba mieć czas na regeneracje a teraz najlepsza część ćwiczył 5 lat na siłowni okej ale jeśli by na treningi Muay Thai chodził ze 4 razy w tygodniu to według ciebie było by źle??? nie mówię tu o treningach wydolnościowych (interwały itd) tylko np 3ech technicznych jednym interwałowym.
Przepraszam wszystkich za zaśmiecenie tematu.
(a i panie Marcinie jak sie nie wstawia kropek to interpunkcja a nie gramatyka a jakbym napisal powodzenia w walce to tak samo jak bym powiedział jade do basenu )

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
siema chłopaki widze ze troche agresywnie sie tutaj zrobiło...

Dla sprostwania.. na treningi chodze kiedy tylko mam czas zazwyczaj jest to 5 treningów tygodniowo ale nie mniej niz 3.
W nauke MT wkładam serce i nie uczeszczam na zajęcia by na******lac sie na ulicy tylko dla czystej przyjemnosci.Nie traktuje tego jako krótkoterminowej zabawy tylko coś z czego będe czerpał szczescie także w przyszłosci.
Dlatego prosze was o rady jak postępować by nie zabić tej przyjemnosci i by procentowała ona w długim okresie czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Przyznaje, przesadzilem z tą gramatyką ale Twoj tekst o walce tez nie był na miejscu.



esiu.thc

https://www.sfd.pl/NAJWAŻNIEJSZE_TEMATY_działu_Uderzane-t445272.html

Przeczytaj tematy dotyczące regeneracji, odzywiania itd.

Pzdr

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
lookałem ,lookałem

Cały skarbiec wiedzy..
Musze przyznać ze bardzo obszerny artykuł historii MT.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podręcznik do samoobrony . . .

Następny temat

sylwetka, a wso, wojsko

WHEY premium