SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs rozstrzygnięty

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8021

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zasluguje na odzywke i ja dostanie jak wszyscy z ankiety ! Wiec co jeszcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mara: chyba jednak nie

Cool: chodzi o UCZCIOWŚĆ! Jak prosisz o głosowanie, to oszukujesz - rozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Cool czy ty wiesz cos, o czym my nie wiemy?
Myślałem[bo zawsze tak było], ze jedna grupa["zwycięska"] dostaje odzywki, a druga["przegrana"] suplementy.

...bo chyba nie pomyliłeś pojęć odżywka/suplement....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki strong, ale pozwol ze sam bede prezentowal moje stanowisko.

Ziki po pierwsze zostalem zakwalifikowany do tego konkurus i chce miec mozliwosc sprawiedliwego rozstrzygniecia.Moim zdaniem ono nie jest sprawiedliwe.

Po drugie nie chodzi o "jakas odzywke", tylko o sam fakt konkurencji i motywacji do wiekszego udzielania.
Tak samo walczylbym gdyby sie okazalo ze nie ma odzywek i oplimp dobrze by nas ukaral gdyby w tym miesiacu ich nie rozdal.Ewentualnie koszulki.

Cool jak na zwyciezce przaystalo powiedz czy zaslugujesz na wygrana.
Powiedz np. tak jestem najaktywniejszy, mam najwieksza wiedze i napracowalem sie tym miesiacu.Zasluguje na to.
W ten sposob wypowie sie kazdy sportowiec, ktory wygrywa konkurecnje, poniewaz wlozyl w to sporo wysilku, nie oszukiwal i wie ze zapracowal na pierwsze miejsce.

Ziki nie jestem narwowy, a bardziej opanowany niz ci sie wydaje.Spytaj sie sona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuje rozstrzyganie pomiedzy uczestnikami konkursu, tylko ze z ankieta.
Do glosu powinni byc takze dopuszczeni modzi, bo to oni strzega czesci merytorycznej dzialu.
Jezeli ludzie ktorzy sa tu czesto stwierdza iz cool ma dostac 1 miejsce a ja ostatnie, to nie bede mial nic przeciw.

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-09 16:13:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
po prostu cos czuje ze zasady sie zmienia diametralnie...i trzeba bedzie twardsza reka tutaj rzadzic...
zobaczymy do jutra co z tego wyniknie...

myslalem ze wielu umie docenic to co ktos chce mu ZA DARMO przyznac...ze umie rywalizacje podjac fair...ale jednak tak nie jest...nie dosc ze ktos wyciaga reke i daje darmocha odzywki i suple...za niemale pieniadze..w dodatku za nieduzy wysilek to znajdzie sie ktos kto po prostu oszukuje...
do jutra z Danonem rozpatrzymy co zrobic z obecnymi zasadami i jak przyznac nagrody...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ekipa jeszcze raz napisz ze oszukuje i polecisz masz to jak w banku mam dosc tych pomowien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Od dnia jutrzejszego wprowadzamy nowe zasady .
Moderatorów działu prosimy o kontakt na priv.

Nasz dział jest działem komercyjnym obsługiwanym przez 3 moderatorów dlatego prosimy innych moderatorów o korzystanie ze swoich uprawnień tylko podczas dłuższej nieobecności moderatorów działu .

POZDRAWIAMY
team OLIMP
...
Napisał(a)
Usunięty przez misOO za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez misOO za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TAURYNA olimpa

Następny temat

Zimowa kolekcja odzieży Olimp

WHEY premium