SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec z paleniem i co dalej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6032
Tak sie skalda ze rzucilem palenie i tutaj pojawia sie moje pytanie.

Co zrobic zeby w miare nie utyc , chodzi mi glownie o srodki na rozkrecenie metabolizmu bo ten podobno zwalnia. Dodam ze trening silowy 3 razy w tygodniu plus pewnie jakis rowerek zapodam .

Jakies porady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
Google służa pomocą, odemnie poprostu rozsądna dobra dieta dużo sportu i bedzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6032
nikt wiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
no człowieku a czego ty oczekujesz? ze ktos ci poda czarodziejski preparat po którym niebedziesz tył? to co ci napisalem wyzej ci zostaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 779
a po co rzuciłleś palenie ;-> zreszta skoro to już zrobiles to zapisz sie na siłownie dużo seksu dzikiego itd nawet jak przytyjesz to co m ztego przeszkadza Ci to ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
A jestes takie pewien ze zaczniesz odrazu tyc :] ? Myslisz ze to takie latwe ? w zaleznosci od organizmu,ale nie mysl ze odrazu po rzuceniu palenia z dnia na dzien bedziesz tył,jesli tak tego sie obawiasz to jak pisal moj poprzednij "odpowiednia dieta",rowerek,bieganie(dzieki temu trzymam swoją wagę) nic innego sie nie da a na necie jest tego od gromaaa. Pozdrawiam.

No Pain ! No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23


no najlepiej jakas dieta ale nie przesadzaja za bardzo :P

nAwEt GdYbYś ByŁ DaLeKo..PrZeMiErZe cAŁy śWiaT=* KCK KiSSy=*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 223 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 544
Ja rzuciłam rok i 4 miesiące temu i nie przytyłam przez to nic. Tycie po rzucaniu to nie reguła.... fakt metabolizm potrafi dać w kość, szczególnie pojawiają się zaparcia ale wszystko jest do opanowania - niestety jednak troszkę to trwa. Życzę cierpliwości i wytrwałości.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Asymetria Barków

Następny temat

Lipomastia - pomoc

WHEY premium