SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny cykl Level wyżej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 443
1. WIEK: 29
2. WAGA: 84
3. WZROST: 171
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 112.5
-udo: 62
-talia: 80.5
5. STAŻ NA SIŁOWNI: Całkowity z 8lat/ z głową 3 lata
6. DIETA:
-białko:290
-węglowodany:200 dnt/350 dt
-tłuszcz: 90
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Cypio + npp/ cypio+prima+meta/ cypio + prima+ ment
8. TRENING: push Pull legs
9. CEL CYKLU: Wyjście z redukcji z czystą masą
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: W trakcie trwania cypio 375 e3d/ Master 200 e3d
11. POZIOM BF%: 8-10
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto endo
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: 140 x10 rekreacyjnie
-przysiad: 180

Cześć, potrzebuje porady co do kolejnego cyklu, całą redukcje przyjmowałem Cypio 375 e3d + master e 200 e3d + hcg 500 e5d.

Jestem aktualnie w momencie wychodzenia z redukcji, dorzucam pierwsze węgle do posiłków i wszystko to będzie szło w kierunku masy.

Myślę o wskoczeniu level wyżej ale oczywiście w zgodzie ze zdrowiem. Na badania chodzę średnio co 1.5 miesiąca, morfologia książkowa, próby wątrobowe w normie, tsh w normie, brak problemów z ciśnieniem, Estro średnio 60-80 przy normie 11-44, Prolka 15-17 przy normie 3-19.

Pomyślałem nad takim czymś i prosiłbym o opinie:

Susta 250 e3d
Deca 100 e3d
Master e 100 e3d

1/2 cab e10d na start
1/2 IA e3d na dzień po iniekcji na start
HCG 500 e5d
Acard 2x 70mg


Pytanie też jest takie - czy znajdę zastosowanie Tren E w tym cyklu? Jestem również w jego posiadaniu ale miała to być alternatywa dla Deki w późniejszym czasie, ewentualnie myślałem dorzucić jakieś małe dawki do całości jako kolejny środek.


PS. Dieta dopięta w 100%, cała suplementacja dopięta, treningi dopięte z zapisywaniem ciężarów. Zatem powyższy cykl ma być w pełni wykorzystany najlepiej jak się da z racji tego, że celuje w sylwetkę męską w przyszłym roku ale na pewno nie kosztem ZDROWIA, więc jeśli cokolwiek będzie się działo to wracam do klasyka np. Cypio z NPP


Zmieniony przez - Trevor25 w dniu 2023-09-26 11:14:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15686
Z tymi kompleksami witamin jest taki problem ze często są tam pierwiastki które wzajemnie się wykluczają i raczej nie poleca się ich brać. Witamin z grupy B, potasu ja również nie suplementuje. Jedynie w przypadku gdyby faktycznie były jakieś objawy niedoborów potwierdzone badaniami to bym brał. Witaminę C też bym wyrzucił. W razie jak byś darował sobie ten kompleks to uważam że dobrze jest dać sobie magnez przed snem. Ja polecam ZMB na przykład to jest połączenie magnezu, cynku i witaminy B6. Reszta jest ok tak naprawdę nie ma tutaj tego za wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669979
Za mało mastera za mało deki
Z acardu odcinasz 5 mg ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 443
Oczywiście chodziło mi o 75mg Acardu. Rozumiem, że sam dobór środków OK tylko dawki nie te? Przy dodaniu Tren E jakbyś to widział? Przyznaje, że to miałby być pierwszy kontakt z Trenem i nie chciałbym go traktować jako środek wiodący w tym cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669979
Trena bym zostawil na wycinkę tak samo jak mastera ,a masował na dece z testem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 443
Czyli zrobić Susta 250 e3d + Deka 200 e3d? O masteronie myślałem tylko pod kątem kontroli SHBG, żeby wrzucić te 100mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669979
Lec na dece z testem ot tyle na ostatnie 8 do 10 tyg masy możesz metki do tego dorzucić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 443
Dobra, poleci Test z Deką, natomiast jakie ilości żeby uniknąć problemów z libido? Pierwszy raz będę łączył deke z testem i słyszałem o zastosowaniu 2:1 na korzyść testa by jednak to libido było. Jak to się ma w moim przypadku po poprzednich cyklach? Dobieram ilości deki tak samo jak npp? Chodzi mi o to, że chce wskoczyć ten level wyżej i zależy mi na tym, żeby ilości tych dwóch środków były odczuwalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669979
Patrząc na poprzedni cykl to tutaj możesz dać 750 testa I 400 deki tygodniowo podzielone na 2 inj
Mastera jak lubisz możesz dobijać długiego 200 mg weekend
Kontroluj prolaktyne dostonexem/cabaserem tak aby była w środku widelek lub ciut niżej
Master powinien tutaj załatwić problemy związane z ew biciem nandrolonu plus pilnowanie PRL i powinno być dobrze.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 443
Czyli początkowo dać 1/2 IA na dzień po i cab 1/2 co 10 dni i w razie czego reagować po pierwszych badaniach?

Miałem taką sytuację, że przy cypio 375 e3d i master 200 e3d - biorąc 1/2 IA na dzień po, zbiłem estro prawie do 0, następnie odłożyłem IA na chwilę i poszedłem na badania - wtedy już było 120, jak zatem dobrać idealną dawkę by nie chodzić co tydzień na badania w celu dobierania idealnych dawek? Bez Masteronu nigdy nie miałem problemu i 1/2 IA na dzień po utrzymywał mi te widełki 60-80.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669979
przy 750 testa dawał bym od 2 tyg cyklu 1/2 exe do inj z testa po ok 3 tyg kontrola e2
cabaseru 0.5 mg raz na 3 tyg myślę na spokojnie wystarczy też skontrolujesz aby nie zbić do zera
każdy inaczej bedzie aromatyzował i nie ma uniwersalnej dawki , tylko trzeba dobierać ją indywidualnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 443
Rozumiem :) Ogólnie chodził mi po głowie takie cykl jak w pierwszym poście, jednak z dodatkiem Trena E, miał on wyglądać tak:
Susta 250 e3d
Deka 100 e3d
Master E 100 e3d
Tren E 200 e3d

Tylko najpierw człowiek kupił a potem pomyślał, a skoro mam obawy co do Trena to znaczy, że nie jestem na niego gotowy. Dlatego też, założyłem temat by szukać wyjścia bez Trena.

Ogólnie na przyszłość - myślisz że powyższy cykl ma rację bytu czy to raczej dawki pod mr. Olimpia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl enanthanem

Następny temat

Jaki lek na astme na krótkie-srednie dostanse

WHEY premium