SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolega i pomoc

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
moj kumpel ma talent na bramce(naprawde).Ale ma kuzyna ktory ma w ręce śruby i sie przestraszyl ze bedzie bronil i od tego tez bedzie mial złomik (bo na bramce mozna sobie polamac ręke).On na meczach nam sie przydaje ale niemoge go zmusic ze po 1 do 100 zlaman są sruby.HELPPPP!!!!!jak go zmusic lub zachęcic od nowa

Chojniczanka!!!!Lechia!!!!!Milan!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 243
Wiesz moj brat gral w pilke mial kontuzje rozwalil kolano i musial miec rekonstrukcje wiazadel krzyzowych zrobil operacje za ponad 4.000 i rozwalil drugie kolano a moja ciocia wieszala firanke akurat spadla i tak samo rozwalila kolano.

Jaki nasuwa sie wniosek ze przy glupim przejsci przez jezdnie moze Cie potracic auto i moze Ci sie cos stac.Tyle ludzi gra w pilke i jakos zyja w kazdym sporcie zdarzaja sie kontuzje a jest tak samo wiele osob z urazami ktore nic nie trenuja.
Ja jakos gram dalej po tym co widzialem u brata i bede chcial osiagnac to co on mogl osiagnac ale niestety zdrowie mu nie pozwolilo :)

Zabierz kolege na boisko 1na1 lub po prostu zeby poczul pilke i rados ktora plynie z gry Jezeli kocha to robic to bedzie bronil dalej ! A jak nie daj mi do niego gg ja juz Mu wyperswaduje
swoje racje !

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
thx bardzo

Chojniczanka!!!!Lechia!!!!!Milan!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do sezonu!! POMÓŻCIE!

Następny temat

Buy The Team IV - temat dyskusyjny

WHEY premium