Ilość wyświetleń tematu: 28925

...
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Belg Bert Roesems z grupy Palmans wygrał jednoetapowy wyścig kolarski GP de Denain o długości 196,2 km. Na finiszu wyprzedził Niemca Enrico Poitschkego i Francuza Thomasa Voecklera.

Znawca
Rosyjski kolarz Faat Zakirow, przyłapany na dopingu tuż przed startem zeszłorocznego wyścigu Giro d'Italia, został zdyskwalifikowany na rok - postanowił Sportowy Sąd Arbitrażowy w Lozannie.

...
Znawca
Piotr Wadecki, obecnie najlepszy polski kolarz, jeżdżący w grupie Quick Step Davitamon, ostatnio nie startuje. Polak przygotowuje się do wyczerpującego wyścigu, jakim jest niewątpliwie Tour de France - pisze "Tempo".

...
Znawca
Hiszpan Alejandro Valverde (Kelme) wygrał w piątek trzeci etap kolarskiego wyścigu dookoła Aragonii, rozegrany na trasie wokół Illueca (157 km). Liderem wyścigu pozostał Włoch Leonardo Piepoli (ibanesto.com).

...
Znawca
Włoch Leonardo Piepoli z ekipy ibanesto.com wygrał pięcioetapowy wyścig kolarski Dookoła Aragonii, który zakończył się w niedzielę w Saragossie.

...
Znawca
Kazach Aleksander Winokurow z grupy Telekom wygrał w niedzielę w holenderskim Valkenburgu czwarty wyścig kolarskiego Pucharu Świata - Amstel Gold Race

...
Znawca
Niemiec Jan Ullrich z grupy Team Coast wygrał 88. edycję kolarskiego klasyku Dookoła Kolonii, którego trasa miała długość 202,3 km. Drugie miejsce zajął jego rodak Danilo Hondo a trzecie Austriak Peter Wrolich.

...
Znawca
Niemiec Erik Zabel umocnił się na prowadzeniu w rankingu Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI). Jego przewaga nad Włochem Paolo Bettinim wzrosła z 4 do 65 pkt. Bettini ostatnio nie startował z powodu kontuzji.

...
Znawca
Francuski kolarz Laurent Brochard (AG2R), zwycięzca ubiegłorocznego Tour de Pologne, wygrał 64. edycję jednoetapowego wyścigu Paryż - Camembert.

...
Znawca
Grupa kolarska z Sosnowca będzie w tym sezonie ścigać się pod nazwą Ambra-Weltour. Ekipa mistrza Polski Grzegorza Gronkiewicza pozyskała nowego sponsora - Ambrę