SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano bardzo dóży problem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Witam!!!

Bardzo proszę o rade ponad rok temu doznalam urazu na równoważni przy czym chirurg stwierdził że nic mi nie jest i po trzech tygodniach wsadził nogę do gipsu i kazał szukac ortopedy po czasie gdy znalazłam ortopede który stwierdził że jest skręcone kolano i kazał uczęszczac na rechabilitacje w pózniejszym czasie było wszystko ok zaczełam normlanie funkcjonowac. W nowej szkole wybrałam się na wycieczke w góry i po drodze noga zaczeła mi drętwiec i poczułam dośc silny ból udałam się z powrotem do ortopedy i on zlecił mi wykonanie rezonansu magnetycznego na rezonansie wyszło iż mam łąkotke na granicy przedarcia i stwierdził że bedzie trzebalo ją przyszyc niestety nie mogłam wytrzymac z bólu i zmieniłam ortopede który przyjoł mnie od razu i powiedział ze musze isc na operacjie artroskopie obenie jestem po tej artroskopi i noga dalej boli lekarz ktory wykonywał zabieg stwierdził że robił z wiązadłem krzyżowym przednim do dzis noga mnie boli mija już rok bylam u ortopedy ktory robil mi operacjie stwierdził że nic mi nie jest noga dlaej bolala skonsultowałam się z innym lekarzem ktory stwierdzil że kwalifikuje się do kolejnej operacji i podejrzewa u mnie fałd przysrodkowy boczny przyrost nie chcialam sie pchac na kolejna operacjie i skonsultowałam to z jeszcze jednym lekarzem który stwierdzi że mam nie pchac sie na operacji i mam zazywa tabletki przepisał mi zabiegi i zastrzyki zeel t z toąd moje pytanie co mam zrobic i czy dobrze postepuje bardzo prosze o rady . Z góry bardzo dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
"ekarz ktory wykonywał zabieg stwierdził że robił z wiązadłem krzyżowym przednim do dzis noga mnie boli mija już"

A co to znaczy?

Memento mori..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283
najpierw lepiej nauczyć się ortografii i gramatyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Wybaczcie pisalam to w nocy ale nie trzeba byc od razu złośliwym ale ok ale jeżeli chodzi o wiązadło krzyżowe lekarz który robił zabieg stwierdził że było zerwane i że samo się powinno odbódowac i nie wiem co o tym myślec czy faktycznie ono się odbuduje jeżeli było zerwane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
21:14
Noc?
To już 10 temat dot. kolan!
Wyszukiwarka i przegląd pierwszych stron, zanim wyskiczysz ze swoim problemem. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
krzyżowe się nie regenerują to po pierwsze, chyba że chodzi o boczne

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Longue, a nie masz wypisu ze szpitala, na nim powinno byc wszystko opisane co Ci robił lekarz podczas artro. Jeśli chodzi o ACL o odbudowie nie może być mowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skręcenie kolana

Następny temat

żylak ?

WHEY premium