SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Końcówka redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Heh, nie patrzyłbym na ponizsze cyferki;)
Wzrost powiedzmy 191-2
Waga ostatnio jak sprawdzałem było 78 lub 77, chyba 8.
Fotki lepiej oddają sytuację, bo według cyferek powinno być 76w pępku ;)
To nie jest tak, że robię to na totalnym luzie. Trzymam się w 100% planu. Wszystko mam związane i wpisane, codziennie, zawsze trzymam się założonych kcal, makro też trzymane na stówe. Tzn. białko czasem 140, czasem 180, rzadko więcej. Wtedy tłuszcz to kompensuje. Węgle zawsze.poniżej 50 liczone z warzywami. Siłka zawsze zrobiona. Może 2 treningi były od listopada gdzie odpuściłem tracą czy bica, i raz wyroki bo przez remont nie było miejsca. Nie powiedziałbym, że robię to na odpordol, zdecydowanie nie. Jestem teraz w pracy i ciężko mi strzelać datami, cyframi bo korzystam z telefonu heh;)


Wyjście z tak niskich wegli w DT, dodawać 200kcal z ww po treningu co tydzień? To będzie ok? Jak trzymać tłuszcz w DT? Koło 100 i w większości przed treningiem?

Mogłem wcześniej ogarnąć 11-andro, pewnie zbiory kortyzol i brzuch by trochę zszedl... Za późno już dziś. Co do zdjęć, są w optymalnym świetle, lepiej to wyglądać już nie może niż na tych zdjęciach. Serio.


Zmieniony przez - chudywysokigrubas w dniu 2016-04-08 12:02:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
"Od matury napewno zawsze na minusie."

Spojrzałem jeszcze raz w Twój dziennik i tam piszesz ze masz 28 lat czyli mature miałeś jakieś 8-9 lat temu. I mówisz że od tego czasu jest na minusie kcal ? Serio ? lol No chyba że te mature to dopiero niedawno zaliczyłeś xD W każdym razie coś dziwne to i trochę kupy się nie trzyma :|

Możesz zrobić taki reverse diet tak jak piszesz i dodawać te 200 kcal ale czy Tobie to coś da to Ci nikt nie powie bo nikt wróżką nie jest. Miesiąc to jest mimo wszystko dość mało czasu.

11-andro może by pomogło a może wywaliłbyś 2 stówy w błoto nie wiadomo. W każdym razie czy Ty dopalisz ten dół brzucha czy nie to nie ma większego znaczenia bo i tak Twoim priorytetem powinno być budowanie masy a te pare cm w pasie w tą czy w tą nie zrobią Ci większej różnicy w kontekście budowania czystego mięsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Trzyma się kupy, bo to było tak: kiedy brałem się za siebie, za siłkę, odrazu wchodziłem na minus, jak zapał mijał, po miesiącu, 2, trzech to już dieta szła w odstąpię. Było ćwiczone - był minus. Nie było - był totalny freestyle, i napewno plus bo zawsze tyłem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Dobra, chyba skuszę się na tego Redline dzisiaj, jesli nie będzie uciekać w pasie to odstawie na półkę. Teraz powiedzcie mi tak, teraz na mocnym LC, jestem bez gliko i bez wody więc pewnie w obwodach pójdzie do góry zaraz na starcie. Boje się, że się przestraszę i po 2 tygodniach będę miał już rozkmine czy wracać na redukcję. Musze chyba ustalić jakiś ścisły plan na np. 2 miesiące i się go trzymać.

Tak jak mówiłem to jest dobra teoria? Rozumiem, że się moze nie sprawdzić ale jakieś założenia trzeba mieć.
+50g WW po treningu tygodniowo
fat 100g w DT
białko 150-200g codziennie

DNT trzymać na 1800kcal czy też podnieść trochę?

Coś w ten deseń?






Zmieniony przez - chudywysokigrubas w dniu 2016-04-10 19:27:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam diety, dietetyka

Następny temat

Reverse diet - porady

WHEY premium