SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kimono Bjj

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4603
No wlasnie tak sie zastanawialem bo moja kolezanka musiala zasluzyc:P na pas bialy w judo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
moze poprostu miala niezly sprzęt i trener chcial miec jakis pretekst zeby chociaz na poczatku w rozpietym gi biegala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8513
Witam, jestem nowy na forum i moze cos pomoge :)

A co do tematu ...
Chodzi o to (przynajmniej tak jest w judo)
Na zawodach na szczeblu gminnym powaiatowym, gdy odbywa sie walka miedzy dwoma zawodnikami, sędziowie oznaczają jednego z nich czerwoną "przepaską"
Lecz zawody o randze np. MP ....
Tam każdy z zawodników ma dwie judoki, jedna biala a druga niebieską (najczęszczy kolor) I gdy sędziowie każą mu ubrać niebieską to ubiera niebieską, gy białą to biała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
czyli posiadanie 2 judok jest koniecznym warunkiem do startu w takich zawodach?

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8513
Tak, z tego co mi wiadomo tak jest. :)
Oczywiscie tak jak napisałem, na zawodach typu "o puchar starostwa"
nikt takiego czegoś nie wymaga. Ale np. Mistrzostwa Polski, Świata to tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
bartosz napisał:"moze poprostu miala niezly sprzęt i trener chcial miec jakis pretekst zeby chociaz na poczatku w rozpietym gi biegala "
Super.Łap soga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
hehehe, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1151
słyszałem że japońce chcą żeby nie było niebieskich judog bo zgodnie z tradycją powinien być biały heh
biały kolor coś tam oznacza.. ale wiadomo że na zawodach muszą byc niebieskie żeby sie dało sędziować

Jesus Christ is the only way to heaven

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
no nie koniecznie muszą, bo mozna np po prostu miec różnokolorowe szarfy na pasie, ale różny kolor kimon zawsze pomaga.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Obecnie dostepne sa biale, niebieskie,czarne,czerwone, moro, jeans( krugans), moro ( gameness)Moro-braz ( Koral). Zaczyna sie od bialego paska pozniej odpowiednio niebieski, purpura, braz, czarny. Na zawodach jeden z zawodnikow ma dodatkowo czerwony pasek, podobnie jak sedzia przepaske na jednym z nadgarstkow rowniez koloru czewonego.Kiedy zawodnik z pasem zdobywa punkty, sedza podnosi palce reki z opaska na przegubie, gdy pts zdobywa jego przeciwnik, sedzia uzywa drugiej reki.

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proksa i Sosnowki trenują w Budapeszcie

Następny temat

mmagear - kasa

WHEY premium