SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy potrzebne kimono?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
Gdy ktos chce zapisac sie na karate to musi miec kimono (czy jak sie ten stroj nazywa) od razu? Czy kupuje sie go po jakims czasie? Jak to jest?

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
Jutro mam wyjazd - ale do 19 to powiniennem spokojnie wrocic - wiec wpadam oblukac co tam oferujecie ciekawego

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1514
Nie trzeba od razu, ja sobie kupiłem dopiero przed pierwszym egzaminem.

Różnica między Pride a MMA jest taka jak między Turniejem Czterech Skoczni a Skokami Narciarskimi.//
www.muajtaj.glt.pl www.kalibra.glt.pl
www.szybciej.glt.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2167
No jasne że nie trzeba :] bo przecież mogą np. znudzic Ci się treningi więc lepiej się nie spieszyc tak z tym kimonem.W przeciwnym razie, jak już zdobędziesz to 10 kyu i będziesz miał biały pasek to sobie możesz sprawic kimono żeby je przewiązac tym pasem

"Tylko trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
To dobrze. A znajac mnie to nigdy nie kupie - bo nie zalezy mi na pasach czy tytułach.

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1514
Tak się mówi dopuki się nie połknie bakcyla .

Pozdro

Różnica między Pride a MMA jest taka jak między Turniejem Czterech Skoczni a Skokami Narciarskimi.//
www.muajtaj.glt.pl www.kalibra.glt.pl
www.szybciej.glt.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2167
Będziesz musiał kupic jak będziesz chciał na zawody jeździc albo na egzamine zdawac na wyrzsze kyu

"Tylko trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2258
u mnie mojej sostryw klubie kimono jest wymagane od 5 kyu poniewarz żeby zdać zaliczyć jeden pokaz i jenen tuurniej a tych u nich w klubie niebrakuje u mnie w klubie (ćwicze inne karate niż moja siostra ona szotokan a ja oyama) kimono wymagane jest od 6 kyu. kupno kimona zalezy tylko od ciebie czy ci się spodoba czy nie znam takich co kupili sobie kimono oczraniacze i przestali chodzić po 2 tygodniach więc trzeba to przemyśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
Czyli ze wszystkich wypowiedzi wynika ze wcale na poczatek nie jest wymagane - dopiero jak juz cos tam czlowiek osiagnie.

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2258
otóż to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
dokłądnie. to nie np judo czy bjj, gdzie bez wdzianka nie ma co zaczynać. uderzacze są w komfortowej sytuacji pod tym względem.
Lulasius, wiec jednak wybrałeś kyoka?

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2005-10-22 00:05:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1104
U nas w klubie jest jedna zasada - minimum to podkoszulka i spodnie, które zasłaniają kolana. Niejeden tak nawet egzaminy zdawał...

pozdrawiam
-* DJ'Ally *-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIBRY klub w krakowie

Następny temat

Waga

WHEY premium