SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton Suwnica HM3

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 553
Witam,jestem zainteresowany kupnem Suwnicy Smitha"Kelton" Chciałbym poznać wasze Opinie ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ Kartofelek

Miałem okazję ćwiczyć na tej suwnicy będąc na siłowni w firmie, jest ona bardzo wygodna podczas użytkowania, ciężar jest świetnie prowadzony dzięki systemowi dwuch prowadnic, haki zabezpieczające gwarantują bezpieczeństwo podczas treningów.
Produkt jest naprawdę godny polecenia.
Możesz przeczytac sobię recenzję jednego z naszych klientów, jest to akurat starszy model wersji profesjonalnej PM6.
W tym momencie suwnica HM3 jest podobnie wykonana jak stara wersja PM6 czyli mozna powiedzieć taka mała profesjonalna suwnica do zastosowań domowych.

https://www.sfd.pl/Recenzja_Suwnica_PM6_KELTON-t875227.html

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą na suwnice HM3 z 5% rabatem dla forumowiczów SFD, to prosze podaj mi swojego maila a wyślę Ci ofertę.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Recenzja nagrody na "MAKSYMALNY WYCISK KELTON"

Następny temat

Recenzja stacji na nogi HZ3

WHEY premium