SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaszel

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 45770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bralem ten thicodyn b.dobry jest ale chyba na recepte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1061
bez recepty - sprawdzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
suchy kaszel dlugi czas to moze byc maska srodmiazszowego zapalenia ploc

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Mieszany i suchy i mokry.

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co to za choroba ,powiem tak bylem na badaniach profilaktycznych spirometrem wyniki wyszly nie zaciekawe na 2 dzien poszedlem do lekarza okazalo sie ze mam zapalenie oskrzeli chyba to mialo wplyw na zle wyniki a zle sie czulem od tygodnia ,przepisala mi klientka antybiotyk summaden 3 tabletki 3 dni sie bieze w sumie prawie wszystko przeszlo ale zostal mi kaszel suchy i nadal flegma z pluc ale juz mniejsza niewiem czy to przejdzie jak biore to na kaszel co pisales to przechodzic .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie pomozcie coraz gorzej ze mna ten kaszel mnie wykonczy ,mam cos takiego ze swedzi mnie w gardle a potem kaszle ale tak jak bym zygal z zoladka czasem cos wyleci a nie z pluc ,flegma jest w ciagu dnia ale niewiele ,biore ten thocidin czy jakos tak na kaszel ale pomaga na pare godzin do lekarza pujde to niewiadomo czy cos rozpozna wiecie co to moze byc ? moze jakas astma lub zapalenie pluc ? w nocy sie prawie dusze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1061
Pisałem Ci przecież zebyś brał Mucosolvan! Dokąd nie rozrzedzisz wydzieliny w oskrzelach - będziesz się męczył i nic Ci nie zejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bralem podobny flavamed to myslalem ze wypluje pluca tej wydzieliny prawie niema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupilem mucosolvan mam nadzieje ze bedzie ok ale cholerstwo drogie 25zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1061
nie wiem gdzie kupiłeś, bo w aptekach okolo 12zł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na spierzchniete usta???

Następny temat

Alkohol w młodym wieku.

WHEY premium