SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KUPIE OBCIĄŻENIE I ŁAWECZKE PŁOCK

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
tak jak w temacie poszukuje obciązenia (toczone badz wszelakie samorobki tez) i sprzetu na silke (wyciag, ławeczka, modlitewnik) z Płocka i okolic. W razie czego mojego gg-995022
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2072
Mam na sprzedaż lawkę jak na zdjęciach stan dobry cena 150 zl (10 km od plocka )





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2072
za 90 zl mogę sprzedać gryf 270 cm okolo 20 kg samoróbka ( dlugość części na obciążenie 70cm x 2 średnica 4 cm dlugość części środkowej 130 cm średnica 3,5 cm) oraz 2x 19 kg 2x 16 kg 2x 11 kg 2x 9 kg obciążenie jest wykonane z taśmy bardzo ciasno zwiniętej wymiary obciążeń od 13,2-26,5 (wys.) X 21-27,7 cm (średnica). Średnica otworu ok. 5 cm. Nie sprzedaje oddzielnie gryfu i obciążenia. Cay komplet tzn. lawka gryf obciążenie sprzedam za 200 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moglbys wstawic zdjecie tego obciazenia? bardzo mnie to ciekawi i byc moze kupie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2072
dzisiaj już nie dam rady jutro wstawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Sory za offtop, ale co masz na ziemi pod lawka?

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Kurde, dzieki za pomoc, SOG oczywiscie dla Ciebie.
Jeszcze pytanie mam, jak to sie sprawuje? probowales np na tym klasc ciezary itp? Chodzi mi czy np jak sie robi MC i uderza o to, czy nie ma duzego halasu ?

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2072
obciążenie u mnie leży na tych matach i wszystko ok. hałas na pewno mniejszy niż przy upadku ciężaru na podłogę maty bardzo dobrze spełniają swoje zadanie jestem z nich zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Jeszcze raz wielkie dzieki

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tanie zapachy i kosmetyki dobrych marek

Następny temat

XPand Xtreme Pump OKAZJA 90 zł

WHEY premium