SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 42: Khalidov vs Narkun – wyniki i dyskusja Live

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75794
Tyxx
Szkoda że Mamed nie poszedł do UFC, prawie 40 lat na karku, w pół minuty znokautował Barnatta który nigdy wcześniej nie przegrał przez nokaut i ogólnie ogórkiem nie jest, zlał i dominował przez dwie rundy Narkuna, który w UFC byłby na podobnym poziomie co Błahowicz jak nie lepiej z racji swojego parteru. ...

Walki z Jorge Santiago i późniejsza "kariera" Santiago w UFC pokazały miejsce Mameda w szeregu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
pilek
Tyxx Janek nie ma ko powera?



No nie ma, tzn ma mocny cios, co pokazał nie raz, ale z drugiej strony kto nie ma mocnego ciosu przy takiej wadze, dla mnie ko power ma np taki Rumble, Volkan. Błahowicz ma bardzo dobry boks, obijał Gustafa w stójce ale mimo czystych uderzeń nie mógł go znokautować, oczywiście to w dużej mierze wynika z faktu że Alex ma mocną szczene, ale jeżeli Janek miałby siłę ciosu Rumble lub Volkana to szwed poszedł by spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
bane158
Oszalałes, tak na szybko, mniejsi Jacare, czy chociazby Mousasi(który juz w ufc nie jest) wciągneli by Narkuna w parterze "nosem" wypluli i wysrali
Gdzie on wogóle do Cormiera czy Jonesa?




Chyba mnie do końca nie zrozumiałeś, w którym miejscu porównałem Narkuna do Jonesa czy Cormiera? po prostu stwierdziłem że reszte zawodników z półciężkiej dałby rade poddać.









Zmieniony przez - Tyxx w dniu 2018-03-05 14:40:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
cynik75
pilek
Mamed ma 194cm zasięgu, a Narkun 195cm

Czasem 1 cm ma wielkie znaczenie. Zapytaj swojej dziewczyny :)


Twoja dziewczyna mówi, że mój jest znacznie większy od Twojego niż o 1cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Osobiste wycieczki będą usuwane. Chwalcie się swoimi długościami na priv jeśli tak Wam zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75794
pilek
...Twoja dziewczyna mówi, że mój jest znacznie większy od Twojego niż o 1cm

Dziewczyny rożne rzeczy gadają, Twoja też mówi, że jest Ci wierna.
Kto im tam wierzy...
No offence, żartowałem tylko, nic osobistego.


BTW zasięg rąk ma duże znacznie, ale pamiętaj, ze liczy się też długość reszty ciała - daleko wyciągnięty jab z wykrokiem w wykonaniu Narkuna dolatuje jednak znacznie dalej niż taki sam cios Chalidowa. Plus masa ciała na poparcie. A boksersko poza 3 rundą Mamed był lepszy. ERGO jak dla mnie na obecnym poziomie UFC to dla Narkuna za wysokie progi


Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2018-03-05 16:20:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
koniec off top, wyjaśnione

Różnica we wzroście robi robotę, ale zasięg mają ten sam akurat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75794
Ale jest różnica między zasięgiem liczonym jako odległość od czubka dużego palca jednej dłoni do czubka dużego palca drugiej (długość rąk plus szerokość barków), a wg mojej wiedzy tak się liczy podawany w statystykach bokserskich zasięg, a zasięgiem w walce - gdzie dodajesz długość stawianego kroku i tułowia (przy pochyleni ciała to jakieś sinusy trzeba wyliczać). Narkun jednym krokiem idzie kilka(naście) cm dalej niż Chalidow i łatwiej mu utrzymać/skracać dystans pracą nóg (no chyba, że nogi też ma krótsze .


Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2018-03-05 17:02:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221428
Tyxx
bane158
Oszalałes, tak na szybko, mniejsi Jacare, czy chociazby Mousasi(który juz w ufc nie jest) wciągneli by Narkuna w parterze "nosem" wypluli i wysrali
Gdzie on wogóle do Cormiera czy Jonesa?




Chyba mnie do końca nie zrozumiałeś, w którym miejscu porównałem Narkuna do Jonesa czy Cormiera? po prostu stwierdziłem że reszte zawodników z półciężkiej dałby rade poddać.

To ja ci powiem tak poddanie Mameda to był fart , podobnie jak poddanie Fedora przez Werduma(dlatego prównałem te dwie walki ) , tak j.w. chłopaki pisali, Narkun dostawał łomot przez całą walkę,więc skąd ten wniosek ze poddałby całą dywizje półciężką UFC?
Oczywiście teoretycznie można by stwierdzić ze dałby radę poddać także i większość dywizji ciężkiej ‰-) tylko w praktyce to wygląda trochę inaczej jego parter jest przyzwoity ,ale bez rewelacji ,wiec skąd twoje wnioski?
IMO parter rewelacja to jest np. Jacare









Zmieniony przez - Tyxx w dniu 2018-03-05 14:40:57

Sorry popyerdolilem cos z "cytowaniem" (padniety jestem)a nie chce od nowa pisać



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-03-05 22:29:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 129

Następny temat

Bellator 200: Carvalho vs Mousasi

WHEY premium