SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA-PROMOCJA!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
W dzisiejszych czasach każdy patrzy na swój portfel niestety i to co raz częściej.
Jeśli wiekszośc produktów jest w sumie takiej samej jakości a tylko są różne cenowo to oczywistą sprawą jest, że będziemy szukali tańszego odpowiednika. Jeśli nawet Olimp nie podwyższa cen a jedynie je wyrówna, to dla nas konsumentów i tak będzie to wzrost ceny. Wszak na firmowej stronie Olimpa większośc produktów jest średnio o 10 złotych wyższa niż w innych sklepach internetowych. Czyli coś co kosztowało 65 zeta będzie po 75 zeta. Dla nas jest to podwyżka a tym samym szukanie od razu czegoś tańszego choć na tyle samo dobrego jakościowo.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 600 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7778
Ano wlasnie...
Miala byc obnizka promocyjna a wyszlo ze wszystko drozeje.
Chyba post zmienil postac heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 719 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9059
W całym cywilizowanym świecie ceny w sklepach internetowych są niższe i to nie tylko na odżywki, ale na wszystko. Szkoda, że OLIMP tego nie rozumie. Producenci/importerzy innych marek już się pewnie cieszą.

Bambo2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Olimpie ja wiem o co w tymw syztskim chodzi https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img] sa fiormy ktore pilnują takich zasad jakie chcecie wprowadzić.. a co z tego wynikło? nie ma ich w sklepiku sfd bo nie zaniżyli ceny! heh - jak sami widzicie życie jest ciężkie trzeba sobie radzić. Choć ja bym pozwolił sprzedawać w necie za -10% taniej niż normalne ceny detaliczne sa fiormy ktore pilnują takich zasad jakie chcecie wprowadzić.. a co z tego wynikło? nie ma ich w sklepiku sfd bo nie zaniżyli ceny! heh - jak sami widzicie życie jest ciężkie trzeba sobie radzić. Choć ja bym pozwolił sprzedawać w necie za -10% taniej niż normalne ceny detaliczne sa fiormy ktore pilnują takich zasad jakie chcecie wprowadzić.. a co z tego wynikło? nie ma ich w sklepiku sfd bo nie zaniżyli ceny! heh - jak sami widzicie życie jest ciężkie trzeba sobie radzić. Choć ja bym pozwolił sprzedawać w necie za -10% taniej niż normalne ceny detaliczne [img]../../buziaki/3.gif" alt="" /> to byłoby juz ugodowe

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
a no i dodam:

podwyższając zyskacie dystrybutorów, ale stracicie klientów.. (chyba nie musze wyjasniac dlaczego)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Panie Czarnuchok-nie interesuja nas inne firmy

W internecie ceny olimpa mogą być maxymalnie 10% niższe od sugerowanych ale nie o 40%!!
Natomiast w sklepach detalicznych ceny muszą być wyrównane ponieważ stan ,który obecnie funkcjonuje prowadzi do nikąd.

Pozdrawiamy
team OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
dałem tylko przykład

odnosnie nowych postanowień - podobają mi się /ceny internetowe niższe o 10% niż w zwyklych sklepach/

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Oznacza to po prostu upadek sprzedaży Olimpa w Internecie.

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5734
Kreatynka się nie sprzedaje dlatego promocja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4530
final bedzie taki - ze ludzie zaczna kupowac co innego !!!
bo po co doplacac!

<<< SOGOW MI NIE TRZEBA JUZ MAM ICH DUZO
- WEJDZIE NA http://www.pajacyk.pl LEPIJ >>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer MCT, SP80, CreaFusion, Tauryna, CLA, HMB

Następny temat

jak regenerowac stawy przy korzystnych obciazeniach trenngowych

WHEY premium